Wpis z mikrobloga

@AjKenFlaj: zależy mi na dość solidnym aparacie, dobrej jak na smarftfon baterii i generalnej żywotności telefonu. Nie lubie ich zmieniać ,wiec żeby te 2 lata potrzymał i nie było zwiech. Dlatego celuje coś z 2gb ramu, bo 1 to może być za mało, o ile już nie jest.
@DefektMuzgo: Ja SP miałem długi czas, i moge spokojnie powiedziec, że dzownienie/sms TYLKO+budzik to ładowanie co jakieś 2-3dni. Jezeli grasz przeglaasz internet i cały czas włączony internet+instagram snapchat itd. to ładowałem codziennie :) Nie do konca sugeruj sie tym co jest na specyfikacji tylko najlepiej albo na opinii innych albo na testach :)
@AjKenFlaj: no to tak mi działa mój już mocno wysłużony lg l9, ale suzkam czegoś mocniejszego, zarowno pod wzgledem aparatu, jak i ramu, wielkowsci karty wewn i ogolnie podzespolow. chcial bym w koncu odpalic jakas kozacką gre na tel.
@DefektMuzgo: No to z tego co ja wiem, na tych nowszych już to zrobisz :D Tylko jeżeli zależy Ci na apracie z przodu to nie kupuj SP bo ten aparat ssie pałke ( z przodu)... :D A tak to z tego co grałem i cokolwiek robiłem to wszystko smigało :) A co do pojemnosci samych telefonów to np. S4 ma 16gb z tgo co pamietam a pamięci rzeczywiscie jest 9 do