Wpis z mikrobloga

Mireczky skąd bierze się ta popularność #wot? Rozumiem że można w to było pograć kiedy jeszcze nie było #warthunder. Nie wiem jak można odczuwać przyjemność z gry która symuluje walkę tekturowych robotów z prymitywną fizyką i grafiką, gdy można pograć w warthunder który nawet symuluje rykoszety odłamków pocisku który wybuch w pojeździe. Nie mówiąc już o lepszej grafice, fizyce, czy bardziej realistycznym prowadzeniu pojazdów. Nie ma tez arciarzy i osób które kampią. Płacą wam za granie w wot czy co?
#pytaniedomirkow
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mówiąc już o lepszej grafice


@Nekron: Lel, szkoda ze żeby u mnie Warthunder chodził sensownie w GF muszę mieć ustawienia grafiki przy których gra wygląda jak CS 1.6, nawet WoT tak źle nie wygląda.
  • Odpowiedz
@JahMuffin: O takie rykoszety ci chodzi? Czy ty #!$%@? rozumiesz, że warthunder nie ma nic wspólnego z symulacją? Lepsza fizyka? Ty chyba w inną grę grałęś
zgred - @JahMuffin: O takie rykoszety ci chodzi? Czy ty #!$%@? rozumiesz, że warthund...
  • Odpowiedz
Lel, szkoda ze żeby u mnie Warthunder chodził sensownie w GF muszę mieć ustawienia grafiki przy których gra wygląda jak CS 1.6, nawet WoT tak źle nie wygląda.


@Eau-Rouge: To że jesteś biedny i nie stać Cię na normalny komputer to Twoja wina, nie gry.

@JahMuffin: Chyba nie myślałeś że porównywałbym dwie gry z różnych gatunków? To jakbym pytał dlaczego gracie w CS skoro Simsy są lepsze.
  • Odpowiedz
To że jesteś biedny i nie stać Cię na normalny komputer to Twoja wina, nie gry.


@Nekron: Jakoś ten niezpotymalizowany WoT chodzi u mnie ok i nie mam z nim większych problemów. A komputer może i stary ale nawet z grami które mają PORZĄDNIE zoptymalizowaną grafikę nadal sobie radzi (patrz Codemasters i ich gry wyścigowe)

Czemu się nie odniosłeś co do innych argumentów? Bo tylko to dało się jakoś obronić?
  • Odpowiedz
@Nekron: btw

1. widziałeś kiedyś taranowanie czołgu w WT?
2. ja rozumiem że brzozy są pancerne i niszczą samoloty (pacz smoleńsk), ale żeby czołg nie mógł przejechać przez chudziutkie drzewko?
3. @vdr ostatnio w swoim filmiku fajną akcje pokazał w okopach, zaraz dam filmik
  • Odpowiedz