Wpis z mikrobloga

wołam nocną ! Mirki ! Rzucam studia .. Dlugo myślałem i jestem juz pewien :) trzymajcie kciuki za moje marzenia i przedsięwzięcia ! Dajcie na otuchę kilka plusów tak ze 3
  • 18
  • Odpowiedz
@binass18: Zazdroszczę bardzo. Ja jestem na 4 roku i mimo, że od 1 wiedziałam, że to najgorszy błąd w moim życiu to nie miałam odwagi ich rzucić i z każdym dniem coraz bardziej żałuję (). Powodzenia!
  • Odpowiedz
  • 1
@amidja: życzę Ci tej samej siły, porozmawiaj z rodzicami, przenieś sie na zaoczne, weź dziekanankę ... Spróbuj czegoś nowego może jakaś mała podróż ... Usiadź, rozpieszczać na kartce wszystkie za i przeciw ... Czy magister w twojej dziedzinie gwarantuje Ci chleb ?
  • Odpowiedz
  • 0
@darkssaw: tak dokładnie,

@amidja: w takim razie trzymam kciuki za odnalezienie w tym wszystkim sensu. Ja rownież jeszcze swojej drogi nie znalazłem. Krocie pomysłów siedzi mi w głowie jednak wiem juz ze 2 stopień studiów nie jest dla mnie ! Czas na przewrót w moim życiu, obranie celu i skuteczne dążenie do niego.
  • Odpowiedz
@amidja: czy wybór kierunku który Ci nie odpowiada spowodował, ze zmieniłaś w życiu prywatnym?zgorzkniałaś,ograniczyłaś kontakty z ludźmi, brak radości życia mając w perspektywie robotę której już teraz wiesz ze nie bedzie przyjemnościa?
  • Odpowiedz
@darkssaw: Właściwie do 3 roku było spoko, bo siedzieliśmy w sali i sama teoria leciała, więc odbębniałam swoje na uczelni, a po uczelni hulaj dusza i jakoś to leciało. Teraz siedzimy cały czas w szpitalu, dużo kontaktu z pacjentami i widzę jak faktycznie wygląda ta praca i może zgorzkniałą bym się nie nazwała, ale faktycznie ograniczyłam trochę kontakty i już nie 5 razy w tygodniu tylko czasem jest taki tydzień, że
  • Odpowiedz