Wpis z mikrobloga

Bo już mnie irytować zaczęło. Mam DeathAddera LeftHanded Edition i porąbana Ósemka odczytuje mi przyciski odwrotnie! Na miejscu lewego przycisku myszy jest prawy, a na miejscu prawego lewy. I o ile w panelu sterowania to sobie zmieniam, więc w systemie działa tak jak powinna, to w grach ten błąd istnieje! A niektóre nie mają opcji czytania myszy z ustawieniami systemu. Halp plox!
#komputery #myszki #pomoctechniczna #komputer #razer #windows8
  • 11
  • Odpowiedz
@XsomX: Nie kumam. Czyli jak Ci "Ósemka" odczytuje odwrotnie? Przyciski w myszkach dla leworęcznych są lustrzanym odbiciem przycisków z myszek dla praworęcznych i nic tu nie ma do tego żaden system. Lewy to ten bliżej kciuka, a prawy to ten dalej.
  • Odpowiedz
@josh: Nie. Mysz trzymam w lewej dłoni, ale przyciski mam jak na tej dla praworęcznych. Od zawsze. Problem zaczął się wtedy, kiedy Razerowi zachciało się swojego gunwo-programu Srynaps, zamiast normalnych sterowników jak zawsze. Tam po prostu je ustawiałem tak jak chciałem i mogłem mieć lewy nawet na bocznym. A W8 nie uznaje żadnych sterowników i dupa.
  • Odpowiedz
@Vorland: Wiem. Korzystam z tego. Ale jest sporo gier, które nie czytają ustawień systemu, tylko biorą je bezpośrednio od sterownika, a ten jest odwrócony.
  • Odpowiedz
@Vorland: Wiem. Korzystam z tego. Ale jest sporo gier, które nie czytają ustawień systemu, tylko biorą je bezpośrednio od sterownika, a ten jest odwrócony.
  • Odpowiedz