Wpis z mikrobloga

@thomasss: tak ale wzrost nav nie ma zbytnio znaczenia przy obrotach rzędu 0,5 BTC. Tutaj dla GEMS masz obrót dobowy 46BTC na poloniex i 15 BTC na bter. Co mi z tego że nav rośnie przy obrotach 0,5 BTC na dobę skoro nie mogę sprzedaż np nava o wartości 5 BTC bo przy takim obrocie to nierealne. Mały obrót jest nie wiarygodny przy wzrostach i przy spadkach. Wiadomo że w GEMS
@thomasss: no 21 BTC masz obrót dobowy. No ale i tak ładnie. Ale ja nie wchodzę w nava skoro wzrósł tyle procent to już dla mnie jest to ryzyko. Natomiast w GEMS to jest absolutny początek wzrostów. Czyli jesteśmy na etapie takim jak nava na samym początku. Kto kupił NAVA faktycznie jest mocno zarobiony teraz. Gratuluję.
@H4ctor: Wieszałem psy ponieważ nie wierzyłem że aplikacja będzie ładnie działała. A obecnie działa bardzo ładnie. działa wysyłanie GEMS i BTC przez aplikację do użytkowników i na adres. W planie jest bardzo wiele aktualizacji. I najważniejsze po wejściu na giełdy nie było masowego zrzutu i pozbywania się gems. PLus duzi inwestorzy którzy dofinansowali projekt GEMS. No myślę że obok etherum to jeden z najciekawszych projektów obecnie. Jest potencjał do bardzo mocnych