Wpis z mikrobloga

mcjposp 4 dni temu odpowiadam @lechwalesa:
Bardzo proszę zorganizować taką otwartą wolną dyskusję w moim biurze , albo gdziekolwiek w Gdańsku czy innym miejscu .Proszę powiadomić mnie wcześniej bym spokojnie dotarł .Czekam L.Wałęsa

+: Matyson, Geluowns +24 innych
  • 94
  • Odpowiedz
Wołam @wykop i @m__b, bo myślę, że warto zorganizować AMA z byłym prezydentem, noblistą i jednym z najbardziej popularnych Polaków za granicą.


@Sarpens: ...ale przecież Leszke ma tu konto właśnie dlatego, że było z nim ama. :D
  • Odpowiedz
@rss: Ale wtedy to był obcy człowiek. A teraz to nasz prezydent. Prezydent Mirko, który czasem wtrąci ciętym żartem czy skomentuje ważne dla niego wydarzenia!
  • Odpowiedz
Szanowny Panie @lechwalesa
Cieszę się, że zwrócił Pan uwagę na moją skromną sugestię i jest Pan skłonny poświęcić nam swój cenny czas.
W mojej wypowiedzi chciałem jednak odnieść się do faktu, że skoro jest już Pan tutaj z nami, całkiem sporą częścią narodu, to jest to bardzo dobra okazja do bezpośredniej, wręcz indywidualnej rozmowy z rodakami w każdej wolnej chwili.
Chociaż po chwili zastanowienia doszedłem do wniosku że, zwykła pogawędka byłaby niemożliwa ze względu na ilość pytań, na które musiałby Pan udzielać odpowiedzi każdego dnia - mogłoby się to ciągnąć w nieskończoność.

Z tego też względu zorganizowanie wspólnego, jednorazowego spotkania jest bardzo dobrym
  • Odpowiedz