Wpis z mikrobloga

Poszerzyć elektorat o ludzi którzy np. są za karą śmierci ale nie są za obniżką podatków


Szkoda, że teraz kuce zamienią się w socjalistów i będą lewaczyć, w końcu nawet Korwin jest skłonny zostać przy obecnym systemie podatkowym. Partia będzie teraz nijaka, PiS-bis. Nie macie pewnego dysonansu? Przecież każdy kto jest za utrzymaniem starego systemu podatkowego to lewak, socjalista i komuch?
#jkm
#neuropa
#4konserwy
#knp
  • 15
  • Odpowiedz
@pss8888: To nie jest kwestia tego co ja wolę, a czego nie wolę. To kwestia kuców którzy przez X lat są fanatykami wolnego rynku, nie dla socjaluchów i posłów którzy głosowali za podwyżkami podatków, a tu nagle Korwin zmienia zdanie i bęc nie zmieniamy podatków. Przecież to wypaczenie wszystkim kazań krula które głosił przez lata. A kuce oczywiście ślepo za nim.
  • Odpowiedz
@Yahoo_: Dlatego w sumie wolałbym Partię Wolności jako opozycję w przyszłym parlamencie. I wtedy spokojne budowanie poparcia. Niestety 4 lata to trochę długo.
  • Odpowiedz
@stjimmy: moim zdaniem to jest w końcu startegiczne podejście, budujemy partie która dzięki takiemu podejściu (populizm Korwina) zyskuje duze poparcie. Dochodzimy do wladzy i robimy swoje zgodnie z idealami, ludzie po 2 latach widza profit i następuje powszechna chroba wolnych kucy, która dotyka 3/4 społeczenstwa. profit.

Serio, wygląda mi to tak , że Korwin zaczyna mówić i robić to co trzeba żeby kiedyś władze zdobyć, a nie to co myśli
  • Odpowiedz
@Askyn: Tyle, że w obecnym układzie JKM jest chyba jedynym możliwym koalicjantem dla PiS. Nie wiem czy kucom najbardziej na rękę nie byłoby kolejne zwycięstwo PO :)
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: populizm Korwina polega tu na tym ze mowi: jesteś za karą smierci, przeciw obnizeniu podatkow? cho do nas. Dobrze wszsycy wiemy, zer Korwin jak bedzie mial wladze to i wprowadzi jedno i drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Populizm - mówienie tego, co ludzie chcą usłyszeć ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@czlowiekwmasce: zostać bandą czworga. Póki co 7% po podziale nie wróży 30%, także jest się dalej ruchanym z poczuciem nasmarowanego kuca. A tak np. wymeigrować, zostać muslimem i wyemigrować, znaleźć żonę ze struktur PSL, zostać asystentem Tuska w PE, zostać PR żelaznej lejdi. Tyle opcji.
  • Odpowiedz