Wpis z mikrobloga

@xerxes931: Mam R4i Dual Core 2014 i też ciągle działa. (Ale i tak wolę grać w gry z DSa na DSie)
Nie jestem pewien, lecz wydaje mi się, że Nintendo za bardzo się już nie przejmuje nagrywarkami z DSów. ;P
@kostner: Ja się aż tak nie znam, ale jestem przekonany że niczym się nie różnią :P Poza tym że oczywiście im nowsze i im więcej ma słów typu turbo, gold, deluxe, itd, tym lepiej się sprzeda. Bo soft wygląda prawie tak samo jak 3 lata tamu, jak i nie więcej.
@yacolek: A jak działa ten classic mode? Mogę go włączyć, potem przez system settings zaktualizować ten emunand, i wtedy mogę kupić grę z eshopu bez konieczności aktualizowania sysnand?
@xerxes931: druga kartę SD sobie przygotuj najlepiej. sysnand zosatwiasz na 4.5, na nowej karcie wrzucasz najnowszy launcher.dat z mt card, odpalasz exploit ds profile, format emu nand, odpalasz exploit, 'classic mode' - wyskakuje error, ze bez karty mozna miec ograniczone mozliwosci, ale mozna kontynuowac.

W opcjach mozesz sprawdzic, ze będziesz na sofcie MT3D-4.5, czyli emunand. Jednak po wyjsciu z opcji wraca do sysnandu, dlatego uwazaj. Odpal exploit, poprzesuwaj sobie ikonki/sformatuj emunand,
@yacolek: Aha, czaję. Czyli dzięki temu mogę jednocześnie mieć CFW na jednej karcie, a na drugiej emuNAND 9.4 i na tym emu mogę sobie legalnie kupować gry, tak? Ale jak kupię grę z eshopu to też będzie działać, czy tylko z kartridżów?
@xerxes931: niestety nie, emunand w trybie classic omija jedynie regionalizację, no i odblokowuje mozliwosc wejscia do eshopu, w koncu to emulowany najnowszy nand.

Zeby działały tam devmenu i *.cia, to musialbys juz miec kartę i odpalic gateway mode/mt card mode ;p
@xerxes931: tak samo to widziałem w pierwszej chwili:D Trzeba czekać, aż ktoś złamie launchery i odblokuje zaawansowane tryby bez karty, wtedy gateway stanie się niepotrzebny - co raczej prędko nie nastapi...

Pewnie tak samo szybko nie doczekamy się aktualizacji cfw, ale i tak baza gier które mogę ograć jest spora :)
@xerxes931: cóż, ja jestem fanem mariana i zeldy głownie - wszystkie tytuły ruszają mi na palantine 4.5 cfw, tych kilka gier zapewni mi długie godziny grania. Sama trojka - zelda link between worlds, super mario 3d land i new super mario bros 2 :D Do tego jeszcze luigis mansion 2, professor layton któryś chyba tez działa, szukam póki co