Wpis z mikrobloga

@wspodnicynamtb: ile razy przesłuchana? ja też nie byłam zachwycona po pierwszym odsłuchaniu, z każdym kolejnym odkrywa się wszystkie smaczki, tym lepiej, że bilet na koncert kupiony, bo na żywo przecież brzmią znakomicie, nawet jak płyta nie podejdzie do końca to usłyszysz sporo starszych utworów. też mam już bilet, ale ja akurat uważam, że płyta jest bardzo dobra, tym bardziej jeśli wiem, że dokładnie taki był ich zamysł, inna nie znaczy gorsza,
@Dziobaczka: To pierwsze wrażenie. Masz rację, pewnie odkryje, że dużo z niej mi się spodoba.
Co do koncertu... Nie liczę na to, że będą grali stare kawałki, w końcu to jest tour z nową płytą. Ale ostatni koncert z Archive, na którym byłam, miał w repertuarze Again, Lights, Fuck U, System, Sit Back Down, Numb... Rozumiesz:)
@wspodnicynamtb: Na pewno Ci się spodoba, murowane :) Z tego co mówili w jakimś wywiadzie, którego wczoraj słuchałam to będą grać też starsze kawałki :D Rozumiem, rozumiem, tez byłam na koncercie po wcześniejszej płycie i było..genialnie :) teraz też kupiłam bilet z wyprzedzeniem, bo wiem, że się nie zawiodę.