Wpis z mikrobloga

@epi: według konsolowców info o przesunięciu premiery spowodowało, że minimum 50% graczy PC popełniło samobójstwo, a reszta ma taki zamiar.

A ja to mam w dupie, jak wyjdzie to wyjdzie. Preorder złożony jakiś czas temu. Do tego czasu mam csgo w 300 fps ;D
@JazzBlurr: a tak swoją drogą. Jakbyś miał opcję wymiany ps4 na jakieś ps4+ za dopłatą powiedzmy 1500 zł i gwarancją 60 fps w każdej grze to byś skorzystał czy nie? Bo mam wrażenie, że większość konsolowców by brało te mocniejsze pudła, nawet jakby były 3x droższe.

Tak samo jak iphonowcy. 4" jest wystarczające, nie potrzebujemy więcej. Wyszedł ip6 i ip6+ i jakoś ten drugi sprzedał się w o wiele większej ilości.
@sunlifter: fg2421, sprawdź sam.

@epi: a ja grałem we wszystkie części i sobie tak czekam na to GTA V. Ale nie mam jakiegoś super super hurr durr ciśnienia. Do tej pory nie grałem w tą grę ani razu. A miałem możliwość u znajomych z ps3 i ps4 ;)
@JazzBlurr: No nie wiem, ta generacja ma taką samą architekturę jak PC, niewiele tu jest do portowania. A tym portem zajmuje się ten sam oddział który portował MP3 który zaś korzystał z tego samego silnika co seria GTA. Mają i doświadczenie i niemal tę samą platformę sprzętową więc raczej nie będzie tak źle jak z GTA IV.
@JazzBlurr: Gralem w GTA (IV i SA) z kamera FPP kiedy ty nawet nie sniles o tym. Ha, juz wtedy widzialem ze bedzie ona lepsza niz ogladanie plecow bohatera. Baa, GTAV z ta kamera jest zdecydowanie lepsza niz tpp, powinni ta kamere zostawic w nastepnych grach GTA. Jesli ci to nie pasuje, pragne przypomniec pierwsze GTA i jego kamere :>

Ps. jak tam Last Guardian ( ͡° ͜ʖ ͡
Pobierz
źródło: comment_DEQLsKpac9NDCPZsw0RLWCMPpdrQ9XYK.jpg