Wpis z mikrobloga

@Liquid_Snake: @kovalzdw: @Danny10:

Nie ma sensu robic fot. Disassembly PS4 jest wszędzie YouTube google itp
Obejrzałem filmik z PC Perspective i spokojnie styknie.

Plomby to są 4 i tyle. Ja że mam jeszcze 1 rok w Satrunie starałem się pogrzać (suszarka) i czymś cienkim i sztywnym odklejać jak to sie robiło przy X360. Dwa stickery bez napisów są sztywne na nich trening robić. Nie ma pod nimi farby więc
LukEEE - @Liquid_Snake: @kovalzdw: @Danny10: 

Nie ma sensu robic fot. Disassembly ...

źródło: comment_5tJEGfoMfVL4oHVa4UiGK89JGbq04gMq.jpg

Pobierz
@LukEEE: dzięki. i jak z głośnością już po, w tym kz? po wiele dłuższym czasie wkręca się na obroty, czy w ogóle?
dopytuje po prostu z ciekawości, bo nie mogę się doczekać wymiany u siebie. w ps3 efekt był bardzo widoczny na mx-2 właśnie ;D
@Danny10: Tak po 30min słuchać ze ps4 jest włączone a w idle to tylko dysk

O znalazłem tutaj kolesia na YT i testował rożne warianty.
https://www.youtube.com/watch?v=UUrFz_2l2Hg
https://www.youtube.com/watch?v=LOH37jf9kWk&src_vid=UUrFz_2l2Hg&feature=iv&annotation_id=annotation_4063482677

Mojej ps4 musze dać się wygrzać tak min z 20h i wtedy się oceni na razie chodziła równo 3h. Zamierzam jeszcze zrobić na atiny termometr na apu ale brak mi czasu żeby to pookładać (sesja się zbliża :D)
@Danny10: Nie, wymieniałem tylko termopady i paste termoprzewodzącą(2 krotnie), mam X360 z 2005(wersja core kupiona po promocji w 2007) i paca do dziś. Zrobiłem to ze względu na RRODA spowodowanego przez wspomniane termopady, szczęśliwym trafem mój X360 poza tym defektem jest totalnie bezawaryjny.
@Danny10: smiało pytaj, całych kości nie pokryjesz jedna taśma, poza tym górne kości mają docisk tylko 1cm x 1cm, natomiast dolne kości mają docisk pełny (pod względem docisk chodzi mi o te wytłoczenia na blachach)

Z jednej taśmy zrobilem
góra : 8x 1cm x 1cm
dół: 8x 1cm x 1,2/1,3cm

Z tego co pamiętam to pamięci mają 1,1/12cm x 1,3cm
Akurat w tym sklepie kupowałem. Te pady są suche i nie
@Danny10: jak masz konsole pod TV to wątpie zebyś ja słyszał, ja mam ja obok monitora i jestem tak z 60-70cm od niej to w kz ja słychać ale teraz to zupełnie inna kulturka niżeli przed przeglądem po 30min i na wyższe nie chce wejść obroty (androidowy miernik pokazał 40dB). Totalnej ciszy nie uświadczysz chyba ze w idle :) ale słychać wtedy dysk :D