Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@XAIMEII: To jest spory problem dla wielu ludzi. Nie wystarczy tylko 'wyjść'. Trzeba wiedzieć co robić, czego nie robić, kiedy zacząć kino, dlaczego jesteśmy postrzegani tak a nie inaczej i dlaczego nam się nie udaje.
@Gacrux: Nie mam sposobów, chce jakąś dziewczynę poznać, podchodzę , mówię hej, co tam? gdzie jedziesz? (jak to miało miejsce tydzień temu na dworcu bb) potem gadamy sobie normalnie kto skąd jest, gdzie jedzie, po co, do kogo, typowa rozmowa. To serio nic trudnego, jeśli Twoje kontakty nie ograniczają się tylko do znajomych z mirkobloga, a kontakt z różowymi to tylko pisanie im na priv " zrób pokazmorde ". Pozdrawiam.
@XAIMEII: Jak taki jesteś cwany, to chętnie wyjdę z tobą na miasto i zobaczę jak sobie radzisz, może nawet zaproponuję kilka wyzwań. Założę się że wymiękniesz. Jakby co Wawa here!

Dla wyjaśnienia. Nie przeczę że możesz podejść do jakiejś samotnej łani. Gdy masz logiczny powód nawiązania rozmowy. Jednak co w momencie gdy chciałbyś złapać dziewczynę na ulicy, która idzie z koleżanką. Albo dziewczynę która siedzi w kawiarni, lub taką z poza
AlexRaven - @XAIMEII: Jak taki jesteś cwany, to chętnie wyjdę z tobą na miasto i zoba...
@AlexRaven: Wawa powiadasz? Panie! W #!$%@? daleko ode mnie!

Do samotnej jest mega prosto, zgodzę się. Ale do takiej z koleżanką, co za problem? Pisząc to miałeś na myśli jakieś dwie karyny, które by heheszkowały z każdego mojego pytanie/próby rozmowy. Przykład :

Cześć dziewczyny,co tam?

No jak co XDD stoimy sobie XD Co nie Andżela? XDD


Nie podejdę do idiotek, w skrócie, a to można wywnioskować gdy się chwilę obserwuje takie