Wpis z mikrobloga

Wykopki Pomocy!!
powiedzcie mi jak zainstalować Macromedia flash bo zaraz ochu*eje... siedze na tej stronie adobe i nie wiem czy od jest pod jakąś inną nazwą czy co... chodzi mi dokładnie o program w którym zrobię baner do strony internetowej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 7
@gredkiewicz: adobe flash player to aplikacja która odczytuje skrypt i wyświetla Ci za pomocą algorytmu całe te twoje show. Jeżeli nie pomaga, zalecam instalacje chrome.
z chrome korzystam. jak to nie jest darmowy? ;O na pracę zaliczeniową z któregoś przedmiotu miałe mzrobić baner reklamowy na stronę właśnie w macromedia flash... szukałem tego samego flash bo wiem że player to nie to tylko nie moge znalezd linku
@gredkiewicz: No program do tworzenia i edycji .swf nie jest darmowy, podobnie jak darmowy nie jest Photoshop. Musisz go kupić, licencja kosztuje jakieś 4 tys. złotych. Skoro wykładowca wam coś w tym programie robić, powinniście mieć dostępne darmowe wersje studenckie na uczelni.

Macromedia to firma, od której Adobe kupiła Flasha (ostatnia wersja programu jest z 2005 roku, czyli sprzed 9 lat).
http://pl.wikipedia.org/wiki/Adobe_Flash