Wpis z mikrobloga

Właśnie mój zapas powiększył się o 3 nowe naturalne olejki. Dwa tytoniowe (Burley i Naturalny) oraz olejek cedrowy. Kupiłem też bazę glikolową 36 mg/ml i czystą glicerynę. Ktoś tu pisał, że nie dodaje do liquidów wody. Do grzałek z watką lepiej dać trochę wody czy da radę liquid bez wody?

#mojliquid #twojliquid #pokazzakupy #chwalesie #epapierosy #epapieros #pyciochkita #wincyjtagow
Pobierz
źródło: comment_wTwYHK3Fbuz0jqKXj1G8tjAdKeNSnmv9.jpg
  • 30
@FlameVinci: jak namieszam to się odezwę. nie wiem tylko czy dodać tych olejków do gotowych liquidów czy zrobić liquid na samych olejkach. z tego co czytałem na stronie można dać nawet 5 kropel tego olejku na 7.5 ml bazy co imo wydaje się dość karkołomne, bo absolut Virginia rozpuszcza się tylko w etanolu, a jak go dodam za dużo to robi się w buteleczce pierścień z nierozpuszczonego aromatu (tłusty i czerwony),
@FlameVinci: Olejek Burley w sumie nie pachnie zbyt tytoniowo. Pierwsze moje w rażenie to czekolada, ale po chwili jakieś nuty tytoniowe się przebijają. W smaku jest obrzydliwie gorzki, ale w tym stężeniu to w sumie nawet mnie to nie dziwi.
@FlameVinci: Mama mówi, że Burley pachnie tabaką, a tata, że fajką. On dopiero po pewnym czasie na skórze zaczyna ładnie pachnieć. W buteleczkach był trochę zziębnięty więc i może dlatego zaczyna pachnieć dopiero po pewnym czasie.
@dreaper: ale protank 2 chyba nie ma BVC. Ze zdjęć które wrzucałeś ostatnio tak wynika. W nautilusie grzałka jest pionowo ułożona (u ciebie jest poziomo).
@Lanc: a to zależy od ułożenia grzałki czy od bufora na liquid. nie wiem dlaczego moje grzałki ostatnio dają mało dymu, a jak podkręcę napięcie to przez chwilę jest dobrze, ale zaczynają bobrzyć :/
@dreaper: A tak serio to na pewno stamtąd zamówię. Troche balbym sie tego olejku tytoniowego. Z czego to jest zrobione? Co do burleya, to pewnie cos podobnego do captain Jacka - w sensie tytoń z czekolada i możliwe ze z wanilia. Dodaj najpierw absolut, odczekaj dwa dni i dolej olejek. Wydaje mi się ze powinno być spoko.