Wpis z mikrobloga

Siema
Ktos ogarniał wyjazd na deche w alpy, na własna kieszen ?
Do tej pory jezdzilem zawsze na jakies studenckie w stylu snow events,snow show,snow motion itd
Jak to wyglada cenowo ? Wychodzi taniej/drozej ?
Mówie oczywiscie o koncowce sezonu czyli koniec marca poczatek kwietnia.
#alpy #snowboard #narty #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 14
  • Odpowiedz
@Crisu: Wychodzi podobnie jak jechać autem w 4 osoby, ale jestes niezależny więc jest ogółem lepiej.

Wszystko zależy też od miejscówki. Hintertux wyjdzie taniej, Val di Sole (Dolomity) też, a dajmy na to Les Deux Alpes pewnie trochę drożej.
  • Odpowiedz
@fenomenalnie_miotam: kurde val di sole czy hinter w porowaniu do les2alpes/3ech dolin wygladaja slabo :< Głównie nie chce nam sie tłuc autokarem znow 23h. Czuje ze kupimy wyjazd studencki a dojazd ogarniemy na własną łape
  • Odpowiedz
@Crisu: Snowtrex polecam, oferty last minute albo crazy booking night. Można dobre ceny urwać. Też szukamy w tym roku :) Planujemy skipas +nocleg max 400zł, dojazd samochodem 400zł no i doliczyć jedzenie jeszcze.
  • Odpowiedz
@stevemaster: ze snow events byłem w 3 dolinach chyba 3 lata temu. organizacja całkiem spoko, wtedy dopiero zaczynali także nie było super dużo atrakcji i imprez (chociaż koszulke mam do dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
Les Orres > Chamrousse, Les Orres ma wiecej tras i ma wyzej polozone szczyty, a marzec w alpach zwykle jest b. sloneczny, wiec po poludniu lekko breja sie ze sniegu robi, dlatego im wyzej, tym lepiej ze sniegiem. Chamrousse za to wyglada zajebiscie, geste drzewa wszedzie robia klimat bardzo przyjemniej alpejskiej wioseczki. W kazdym razie ja z ekipa juz drugi raz jedziemy tu http://www.snowshow.pl/wyjazdy,snowshow,music-fest-alpy-ludzie-muzyka-narty-snowboard-francja-les-orres,1,180 Trasy moze nie najwybitniejsze w Alpach (np. Risoul
  • Odpowiedz