Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bekaztypa #fucklogic #januszebiznesu

Pepeo 9 min. temu 0

@ktoosiu: a no dzięki. Póki co już chyba z 5tą wypłatę dostałem podwójną. Ale już jestem z 6 BTC na plus. a ciągle inwestuję 1BTC i 1 wypłacam, 1 BTC cały czas pracuje póki ich strona nie padnie:)


VS

Pepeo 2 dni temu 0

Ja spróbowałem wpłaty 0,03 BTC no i dostałem po 100 godzinach 0,06 BTC. ale więcej się boję:)


VS

pozmu 5 dni temu +1

cryptodouble.com ktoś się w to bawi?

#kryptowaluty #ponzi #bitcoin #dogecoin


Pepeo 5 dni temu +1

@pozmu: a co to w ogole jest?


Mistrzu... Wypłata trwa 100 GODZIN :D. Ponad 4 dni.
blacktyg3r - #kryptowaluty #bekaztypa #fucklogic #januszebiznesu
 Pepeo 9 min. temu 0...

źródło: comment_SXuRbuemEiQl6xB23rK8P6YbpXPKmQKA.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@blacktyg3r: najgorsze że przez niego jakiś mirek w końcu straci kasę. Nie ma się co dziwić że są takie opinie o btc że służy jedynie do oszukiwania, właśnie przez takich debili...
  • Odpowiedz
@ziomekg: Ja nikogo w błąd nie wprowadzam. Piszę przy każdym poście że to zwykłe ponzi scheme. Kto chce to inwestuje. Na tą chwilę jestem już 7,5 BTC na plus. ziomekg jak widzę te Twoje wyliczenia to mi Ciebie żal. Ja nie muszę i niechcę Ci udowadniać że z strony http://cryptodouble.com/?ref=kV1tB jestem już 7,5 BTC na plus. A reflink podaję bo głupio by było nie zarobić skoro ktoś chce skorzystać z refa
  • Odpowiedz
@Pepeo: we wcześniejszych komentarzach napisałeś: "Ja spróbowałem wpłaty 0,03 BTC no i dostałem po 100 godzinach 0,06 BTC." - od kiedy się dowiedziałeś o tym ponzi do tego komentarza nie minęło 100h i tu wprowadzasz ludzi w błąd. Co mnie obchodzi ile Ty masz btc, możesz mieć i ze 100.

ziomekg jak widzę te Twoje wyliczenia to mi Ciebie żal.


@Pepeo: o jakie wyliczenia Ci chodzi?
A i te dowody
  • Odpowiedz
@ziomekg: Chyba tylko Ciebie interesuje ten szczegół. Wiesz co to " różne sposoby reklamy" ? to że napisałem że nic nie wiem co to za strona nie znaczy że o tej stronie nie wiedziałem wcześniej. Od tamtej pory minęło już grubo ponad 100 godzin dla Twojej wiadomości. Także już od 33godzin leci moja kolejna wpłata. Nie pisz do mnie więcej bo nie wdaję się w dyskusje które nic nie wprowadzają ciekawego
  • Odpowiedz
" Ja nikogo w błąd nie wprowadzam.

Wiesz co to " różne sposoby reklamy" ? to że napisałem że nic nie wiem co to za strona nie znaczy że o tej stronie nie wiedziałem wcześniej. "

haha nie mogę tego czytać, padłem... zamykam temat szkoda mojego czasu

@Pepeo:
  • Odpowiedz
Chyba tylko Ciebie interesuje ten szczegół. Wiesz co to " różne sposoby reklamy" ? to że napisałem że nic nie wiem co to za strona nie znaczy że o tej stronie nie wiedziałem wcześniej.


@Pepeo: Oj, koleś, kłamstwo i oszustwo to nie różne sposoby reklamy, to po prostu kłamstwo i oszustwo. Ja Cię nie wrzucę na czarną, tylko sobie otaguję i będę ostrzegać, jak tylko będę miała cień podejrzenia, że możesz
  • Odpowiedz
@diabLEEca: Nie jestem pewny czy jest tego świadomy, ma ze sobą spore problemy i to raczej walka z wiatrakami. Pozostaje go punktować gdzie się da, żeby inni się nie nabierali. On nawet nie ogarnia, kto ten wpis zrobił i uczepił się @ziomekg oO.
  • Odpowiedz
@blacktyg3r niebede sie odnosil to waszych sfazowanych dziwnych umyslow. Kazdy ma prawo podawac swojego reflinka a blacktyg3r i ziomekg to od dawna osoby trolujace na wykop. Blokada dla was i zegnam.
  • Odpowiedz