Wpis z mikrobloga

@maciek13cm: Ja mam buty tej marki (inny model), ale używam ich za krótko, żeby powiedzieć o ich trwałości. Ale mogę Ci poradzić, żebyś cierpliwie poczekał na jakąś promocję, bo zdarzają się obniżki o kilkadziesiąt procent (np. z 599 na 399 zł).
  • Odpowiedz
@splasz: no właśnie teraz są przecenione z 599 na 419 zł co jest kuszące... pod warunkiem że wytrzymają parę sezonów :)
Strasznie ciężko znaleźć jakieś klasyczne buty- gdzie nie szukam to masę jakichś udziwnień, przeszyć, zdobień :(
Widziałem, że buty firmy Nord serii Elite też są na przecenach ale nie mają żadnych trzewików :/
  • Odpowiedz
@superlogin: widziałem je wcześniej i cena/jakość wygrywają. Szyte goodyearem za taką kasę to świetny deal ale nie jestem przekonany co do tego szycia na czubku buta- bardziej podobają mi się "cap toe" lub proste bez przeszyć.
@brachistochrona: fajne ale ja szukam brązowych ;) odkąd kupiłem brązową torbę w BarellyBags szaleje za skórą :D
  • Odpowiedz
@maciek13cm: Ja bardzo polecam zakup butów tej marki. Obecnie noszę ten model jako moje podstawowe buty:
https://www.sklep.wittchen.com/product/10321/buty-meskie.html
Jestem tragicznym użytkownikiem i z racji styl życia zajeżdżam buty migiem (tak to jest jak się po budowach człowiek szlaja w garniaku :P ). Zazwyczaj nosiłem Kazary lub Gino Rossi jako, że w Szczecinie trudno o inne dobre marki. Wittcheny zrobiły na mnie ogromne wrażenie zarówno pod względem jakości wykonania jak i komfortu noszenia.
  • Odpowiedz