Wpis z mikrobloga

@chomikgumiok: Zapewne mówisz o 8MN ;)
Gdy jeszcze grałem na stocku, pierwszy stopień mojej największej rakiety (służyła do dowożenia paliwa na średnią orbitę) miał 32.5MN ciągu. Rakieta na launchpadzie miała ponad 700 części i mogła latać tylko dlatego, że silnik gry jest... taki a nie inny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wspomnę tylko, że to był jeden z moich ostatnich lotów na czystym KSP.
@chomikgumiok: Da się i 720, tylko pytanie po co. Moja największa rakieta teraz (gram z FAR i DR) ma 5.1MN i spokojnie wynosi 60 ton ładunku na 100km, po czym wraca hamując silnikiem ~500m/s przed wejściem w atmosferę - a przy lądowaniu i tak parę litrów zostaje w baku.
@salad_fingers: Ja również na czystym KSP (pól roku temu) największy tonaż miałem w "cysternie". 7 tych pomarańczowych zbiorników na paliwo + masa części do nich (miał to być również statek który poradzi sobie ze zmianą orbity, zapasem elektryczności itp) ważyły grubo ponad 300t. Oczywiście coś musiało to wynieść, masy nie pamiętam i całego ciągu ale doliczyłem się chyba niecałych 20 różnych silników. Całość miała dolecieć i być cysterną na orbicie Moho,