Wpis z mikrobloga

#gry #gimbynieznajo
mirki jak ktoś ma jeszcze tę grę the aztec empire/imperium azteków to wie że nie działają tam 4 misje, zdrada na wyspie pokoju, kraina artyom, pierścień krwi i sześciu bohaterów, znalazłem gdzie tkwi przyczyna i jak te misje uruchomić, jeśli znajdzie się ktoś tym zainteresowany niech da znak w komentarzu
m4rj4n - #gry #gimbynieznajo
mirki jak ktoś ma jeszcze tę grę the aztec empire/imper...

źródło: comment_bNa45QMPmpiQ1WjQvzpnlQNOHBxRZUok.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ogur: usunięte konto - nigdy ;)
no ale jakby ktoś szukał kiedyś to w katalogu z grą w folderze maps znajdują się pliki misji, dla misji np pierścień krwi nazywa się bloodyring, znajdujemy plik o rozszerzeniu .mp otiweramy go notatnikiem i w linijce
mapname=bloody ring
usuwamy spację
po znaku = ma być nazwa pliku bez spacji
więc jeśli plik nazywa się bloodyring.mp więc w linijce mapname
  • Odpowiedz
@m4rj4n: Mirku, przypomnialem sobie o tej grze. Wyszukalem przez google image bo nie pamietalem tytulu do konca. Pojdzie na win10? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Panowie. Zainstalowałem tą gre ( po laaataach ) i wywala mi do windowsa, podczas 11 misji :(
Win 10.....
NIe wiem, czy to przez obraz płyty, bo instalowałem z 3 różnych zródeł...i ciągle to samo.
Kiedyś miałem płyty CD i wszystko bylo ok....please help :(
  • Odpowiedz
@sillything: @sillything: Mam oryginalne płyty gdzieś ale były tak porysowane że zrobiłem obraz gdzieś na wszelki wypadek, niewiem czy wiecie ale ta gra była na dwóch płytach i od którejś misji trzeba było włozyć płyte nr2
  • Odpowiedz
Miałem tak samo.
Dwie płyty, ale porysowane w chu.... i zrobiłem obraz.
No trzeba było włożyć płytę nr2, ale jak śmigało, to wołało tak samo obraz, jak plyte.
Na zagranicznych forach kiedyś szukałem i mieli podobny problem. :(
  • Odpowiedz
@sillything mam obrazy, ale zdaje się że zgrane z oryginalnych płyt. Poradziłem sobie tak, że zacząłem misję jeszcze raz po prostu i wykonałem ją dość szybko i poszło (bo wydaje mi się, że bład jest w jakiś sposób związany z czasem wykonywania misji).
  • Odpowiedz
Bardzo mozliwe...pamietam, że jak się sprężyłem, to poszło dalej..
Ale ciężko było ogarnąć, bo szybko trzeba zajmować poszczególne wioski...a jest ich mnóstwo w tej misji.
JPRD...33 lata na karku, a ja sie głowie nad grą w którą grałem 15 lat temu XD :)
  • Odpowiedz
@buffon91: @sillything: Nie wiem czy wam się to przyda ale komuś na pewno :)
Problem wywalania do pulpitu podczas misji 11 w The Aztec Empire rozwiązany :
Na rozgrywkę mamy 30 min, chyba że na samym początku wiebierzemy pojedynczego Abdullaha włączamy mu tarcze (obrona) żeby się za siebie nie oglądał i biegł prosto do wioseczki czerwonej na samym dole po prawej. Po prostu go tam wysyłamy i on
maciejson - @buffon91: @sillything: Nie wiem czy wam się to przyda ale komuś na pewno...

źródło: comment_1603051496b8GR2Pxr8tSJlkiUXAaf5q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sillything: bez problemu dobiegnie ;) nie wolno mu przeszkadzać ja mu dasz styl obronny nie będzie się zatrzymywał i dobiegnie sprawdzone trzy razy :) tylko trzeba to zrobić na samym początku zanim wioski się rozwiną
  • Odpowiedz