Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim! Mój pierwszy wpis pod tagiem #touhou :) Swoją przygodę z Touhou zacząłem od obejrzenia teledysku Bad Apple, za pewne podobnie było z wami. Od tamtego momentu wyruszyłem w szerokie, niezbadane wody internetu w poszukiwaniu prawdziwych pereł fanowskiej twórczości. Będę regularnie zamieszczał utwory, które wybitnie wpadły mi w ucho, a od razu uprzedzam: trochę tego jest, głównie orkiestra :) Zaczynamy!

Tytuł: Powered by Maxwell's Demon (remix Love Coloured Master Spark)
https://www.youtube.com/watch?v=l3BrG9D6jkU

#randomanimeshit #marisakirisame
Carcinoma - Hej wszystkim! Mój pierwszy wpis pod tagiem #touhou :) Swoją przygodę z T...

źródło: comment_5nLI071f32y26pERVFRyRJyNU8HNRgVU.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Carcinoma: mój ma lepszą jakość :P
Polecam szukać na zerochanie - tam przeważnie są w najwyższej jakości. Najprościej robić wyszukiwanie graficzne i po obrazku dopisać 'zero', wtedy któryś z pierwszych wyników powinien być z zerochana. Autorów też możesz tagować - jak komuś się spodoba to może sobie poszukać więcej artów, które były na wykopie albo pogrzebać w internecie.
  • Odpowiedz
@Carcinoma: Nie, nie, nie utwórz inny proszę, a nawet błagam. Jak ktoś obcy wpadnie do tagu to pomyśli, że tylko tyle utworów się przewinęło z touhou i nawet nie będzie mu się chciało szukać po innych nazwach, a na mirko już było mnóstwo kawałków ;c
Jak mozesz to zrób jakiś autorski tag, a nie ogólny ;3
  • Odpowiedz
@BlackReven: Hmmm. Czy ktoś inny oprócz ciebie wrzucał tutaj muzykę? Można zrobić taki trick, że dodam na końcu inne tagi, pod którymi można znaleźć muzykę Touhou. A ogólny się przyda, nie będzie wtedy takiego bałaganu. Każdy będzie mógł wrzucić tu coś od siebie bez tworzenia nowego tagu. A że będę odsyłał do innych tagów, to nic się nie pogubi.
  • Odpowiedz