Wpis z mikrobloga

@Dolan: Po raz pierwszy od dłuższego czasu użyłem funkcji Pivot w ekranie by czytać na bieżąco... Szkoda że niedługo temat osiągnie limit postów, bo jest wybornie.
  • Odpowiedz
@only: fanboye nvidii piorą się na argumenty i fps'y z fanboyami amd/radeon.

Inaczej tego skrócić się nie da...

Mam już taką wiedzę o budowie kart graficznych technologii etc że mógłbym CV wysyłać do jednego z producentów.
  • Odpowiedz
@M4ks: już mi się nudzi wklejanie tego samego

You don't need a top-of-the-line gaming PC to be a member of the Master Race. You just have to recognize that PC is objectively superior to consoles in every way possible
  • Odpowiedz
@Kazak77: dokładnie tak, płacimy (tymczasowo nie ja bo mieszkam w pozbawionym podatków Dubaju) 30% średnio więcej za elektronike niż amerykanie. Vat , Cło, Marże etc.
  • Odpowiedz
@Kazak77: poczytaj o życiu w USA, to że mają więcej do ręki nie znaczy, że im zostaje więcej - czy że mogą więcej wydać na karte do kompa, bo mają inne wydatki.

Zresztą popatrz po portalach - u nich piec za 1000 dolarów to strasznie droga i super-maszyna.

No i to, że coś kosztuje pół pensji nie znaczy, że każdy to kupuje jak mleko
  • Odpowiedz
@M4ks: Ja nie mówię o zarobkach w USA tylko w europie. Ja w UK PC złożyłem złożyłem w 3 miechy specjalnie się nie starając jak jeszcze pracowałem przez agencję za minimalną. Teraz mi powiedz ile w Polsce pracując za minimalną krajową i mając własne mieszkanie trzeba odkładać na topowego (~5k zł) kompa? Rok?
  • Odpowiedz
@Kazak77: nie wiem, nigdy nie pracowałem za minimalna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie odkryłes ameryki twierdzac, że mistrzowie minimalnej maja w UK lepiej.

Co nie zmienia faktu, że wcale nie wszyscy mają tam te najlepsze karty i z moich obserwacji wynika, ze mniej więcej tyle samo ludzi ma je na "Zachodzie" co u nas - kwestia priorytetów po prostu.

A najbardziej o kartach i swojej nadludzkosci
  • Odpowiedz