Wpis z mikrobloga

@DarkBolo: Nie jestem pewien czy to przyczyna, ale widzę że masz w złej kolejności unofficial patche i parę innych rzeczy, przejedź to LOOT-em to Ci większość rzeczy sam poprawi. Do tego brakuje Ci compatibility patchy pomiędzy Climates of Tamriel i Sounds of Skyrim, możesz je znaleźć pod "optional files" przy każdym z SoS. O ile się nie mylę potrzebujesz "SoS - The Wilds-PatchCoT.esp" i "SoS - Civilization-PatchCoT.esp", chyba że przy instalacji
  • Odpowiedz
@Takumi: Ok, posortowałem, zaraz zobaczę jak to będzie śmigać. Pościągałem też te patche do CoT. Użyłem tego programu i teraz całkiem gra się #!$%@?. Odpala logo i tyle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@DarkBolo: kurde takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem. Może to głupie pytanie, ale na pewno dałeś "zastosuj" po tym jak LOOT wyswitlił Ci posortowaną listę? Bo dla mnie to wydaje się niemożliwe żeby użycie LOOTa spieprzyło całkowicie wszytko.
  • Odpowiedz
  • 0
@DarkBolo: hm, to ciekawe, u mnie są i te patche do DLC i te do SoS i wszystko jest w porządku. No i zamiast Dawn of Skyrim możesz spróbować Sexy Skyrim, ale nie pamiętam czy to istnieje w jednym modzie czy musisz instalować każde miasto oddzielnie
  • Odpowiedz
@DarkBolo: W ogóle dopiero teraz zwróciłem uwagę że masz Sofię zainstalowaną, gratuluję wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powybieram jeszcze trochę z tych co mam, ale nie będę już linkował, za leniwy jestem :P

- Convenient Horses

- Dogs of Skyrim

- VioLens

- When Vampires Attack

- Run for Your Lives

- Immersive Patrols

- Guard Dialogue Overhaul

- Faster Mining

- Amazing Folower Tweaks

- Atlas
  • Odpowiedz
@Takumi: Dzięki, zobaczę te mody co podesłałeś. Zastanawiam się tylko czy Immersive weapons mi działa w grze? Pod mod configuration w grze mam immersive(creatures chyba) i Immersive armors, ale nie weapons. Czy to znaczy, że nie działają?
  • Odpowiedz
@DarkBolo: @Takumi: Używasz Mod Organizera? Bo jeśli nie to bardzo, bardzo źle.. :P Podrzucam linki, jeśli jeszcze ich nie znasz:

http://wiki.step-project.com/User:Neovalen/Skyrim_Revisited_-_Legendary_Edition#BOSS

http://wiki.step-project.com/STEP:2.2.9

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/283/?

Generalnie polecam modowanie ze Skyrim Revisited, wszystko jest ładnie wytłumaczone. Jeśli laguje Ci w pewnych momentach, to może to być też script lag. Co do wywalania patchy to robiłbym to ostrożnie bo w trakcie gry może się okazać, że coś jest nie tak i będzie problem.
  • Odpowiedz
@lukewieladek: wszędzie widzę gadanie o tym mod oragnizerze ale jakoś nigdy nie zainteresowałem się tym bardziej (trochę z lenistwa, trochę z przyzwyczajnia), co sprawia że jest taki świetny?
  • Odpowiedz
Dla każdego moda jest oddzielny folder, możesz je ustawiac tak jak pliki esp, czesto kolejnosc jest wazna, na nuxusmods klikasz link i mod organizer sam pobiera zipa, zarzadza profilami, edytujesz spod niego ini, masz klikalny konfigurator ini, i kilka innych rzeczy. Mody możesz w każdej chwili wyrzucić bez potrzeby wchodzenia i szukania w plikach skyrima. Pokazuje co który mod nadpisuje albo co ma nad nadpisywane przez kolejne. Rozpakowuje bsa, oznacza niepotrzebne esp.
  • Odpowiedz