Wpis z mikrobloga

@nunczaqo

Chyba coś ci się popierwiastkowało. Nekomaru to jedyna strona godna uwagi.

I dobrze, że są jakieś wymagania, bo strona skończyłaby jak nyan z którego zapewne pochodzisz (diagnozuję to po nadmiernych iksde w twoich komentach).
  • Odpowiedz
@nunczaqo no sora, ale póki co, nie przedstawiasz żadnych argumentów, tylko parę kłamstewek. Przygotuj się następnym razem, ponieważ trudno nie brać tego pod kategorie nyan (nyan = dzieciaczek).

No niech ci zostanie mirko, ale mnie wykop nie wystarcza, bo brak sensownych tagów, więc nie znajdę tego, czego szukam, czy też tylko skopiowany stuff. Ok każdy to robi, ale przydałoby się coś zrobić od siebie i właśnie tym neko przebija wszystkie inne
  • Odpowiedz
@nurgiel: poruszałem już temat "tworzenia" na neko także i naprawdę nie chce mi się wywoływać ponownie tej dyskusji na temat co jest tworzeniem a co po prostu wycięciem kadru z animca.
  • Odpowiedz
@nunczaqo: gdy pstrykniemy palcami i zniknie zasłona dymna, twój komentarz wygląda tak - "przyczepiałem się głupio i heheszkowałem, ale nie mam żadnych argumentów, by odpowiedzieć, więc powiem coś w stylu, szkoda na to czasu".

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz