Wpis z mikrobloga

Nożesz... co za #!$%@? chiński #android. wszystko w nim działa w porządku... poza natywną apką od smsów. Domyślnie #!$%@? wysyłał mi powiadomienia w belce do jakiegoś stockowego gówna pełnego chińskich krzaków - przebolałem to i zablokowałem tą appkę (bez roota jej raczej nie wywalę, a nie mam pojęcia jak ten złom zrootować), ok, nie mam powiadomień w belce, dźwięk sms wibra i znaczek wiadomości przy ikonie nadal jest. No ale zainstalowałem jak mi ktoś polecił chompSMS - niby ma wsparcie dual sim, ale... #!$%@?, nie działa, nie chce przejąć kontroli nad smsami. Wyłączyłem powiadomienia w stockowej appce - DALEJ MAM JEJ DŹWIĘKI POWIADOMIENIA. No i dalej zero wiadomości w belce. W ogóle chompsms nie przejął kontroli nad smsami. O tym, że dualsim nie działa w tej appce nie wspomnę, wszystkie smsy pokazywane są jako do jednego ogólnego odbiorcy. Jest coś co mogę zrobić? Telefon to Jiayu F1

#android #pomoctechniczna #pytanie #kiciochpyta #androidcwel
  • 3
  • Odpowiedz
@Misaki: nie widzę, by hangoutsy obsługiwały dualsim, najpierw musze się pozbyć tego stockowego gówna. I tak chyba był czas na wypróbowanie jakiegoś nowego roma :)

  • Odpowiedz