Wpis z mikrobloga

Może jakaś lista osób, które graja na wypoku? zawsze można razem popiracić/ pościgać piratów :)

jak coś to nick w grze:

Gadzinski

#elitedangerous
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gadzinski: dzisiaj strzelałem do pirata. Security vessel wleciał mi w linię ognia i oczywiście zaczął do mnie strzelać zamiast do pirata. Zabiłem pirata i patrzę, że nie mam tarczy i 4% hull. Straciłem 200k cr w nieodebranych nagrodach. ;_;

#!$%@?ć to AI, które samo #!$%@? się pod lasery a potem morduje ciebie jak #!$%@?.

W grze jestem Spike III, ale pogram w ciągu dnia w niedzielę dopiero.
  • Odpowiedz
@Gadzinski: Ja gram, nick: Lusiu. Wysłałem zaproszenie.

Obecnie mój statek jest zacumowany w Kremiann system, wohler terminal.

Niestety w tej grze nie ma jeszcze możliwości grupowania się (mają dodać za jakiś czas) i wspólne latanie jest trochę utrudnione, ale można spróbować.
  • Odpowiedz
@tage: weź, co chwilę npc pchają mi się pod celownik. Wczoraj wypatrzyłem wanteda koło stacji i jeden zabłąkany strzał pozwolił mi umrzeć w 3 sekundy xD

Przynajmniej teraz npc nie robią już ks, bo ten uczuć kiedy zadałeś 90% obrażeń i brak bounty był raczej nie elo.

@Lisiu:

@Gadzinski: jak co cmdr Mieffer, ale zbieram na najlepszy skaner i spadam w kierunku centrum galaktyki :> (gdzieś
  • Odpowiedz
@mieffer: teraz jest w drugą stronę. Graczowi jest łatwo poczekać i ksować jakiemuś prawilnemu NPCowi. Jedną z nagród jakie zgarnąłem to była ksowana NPCom Orca za 90k. :D
  • Odpowiedz