Wpis z mikrobloga

Gra lub grał ktoś w Magic 2014 - Duels of the Planeswalkers? Chetnie bym spróbował, pakiet na Steamie niedrogo. Zastanawiam się jednak czy są "deck key" oraz "foil conversion"? I poza tym czy warto tę wersję czy 2015, o której opinie są jednak dość negatywne. Nie grałem do tej pory w Magica, więc ciężko mi to zweryfikować.

#magicthegathering #mtg
  • 9
@sorek: Czemu tragedia? Właśnie dużo lepsza niż te wszystkie kolorowe Magicki ze Steama. Przynajmniej możesz sobie własną talię zbudować, a nie grać samymi gotowcami.

Fakt, grafikę na słabą, muzyczki nie ma, dzwięki są straszne, ale za co ilością kart i wiernością zasadom bije kolorowe Magicki ze Steama na głowę.

Wołam @Jednobrewy

Grałem w to i w tamto
@mamapoth: jest #!$%@? zle zrobiony. Na #!$%@? support i jest niestabilne. Najlepsi gracze w to musieli przestc grac bo np wyobraz sobie ze parogodzinne eventy potrafilo wywalic
@KilY: Wstrzymałem się jeszcze, promocja do 2 stycznia to nie ucieknie :) Tym szczególniej, że chyba wydrukuję karty z kolejnego seta, co będzie za pewnie pół roku, karcianki w którą na co dzień tłukę :)
@Jednobrewy: Ah, jakbyś jednak kupił to daj znać, grałem w 2014 ale głównie offline, bo online to niestety zbyt często zdarzał się ragequit drugiej osoby i do widzenia.
@Jednobrewy: No własnie, ja nie mam z kim w to grać, a słyszałem że bardzo fajna karcianka, więc kupiłem sobie wersję elektroniczną i faktycznie bardzo fajna gra. Gdybym miał z kim grać to pewnie bym się wciągnał i w realu też kupił. Jednak wersja elektroniczna mimo, że faktycznie możesz grać jedynie gotowymi setami (choć możesz je w jakimś tam stopniu sobie dostosowywać) i tak jest na tyle ciekawa, że spędziłem przy