Wpis z mikrobloga

#metalgearsolid #kojima #pcmasterrace #ale #konsoletezspoko

No szczena opada. Jestem absolutnie oczarowany Ground Zeroes, jednak i tym razem się nie zawiodłem. Ta piaskownica ma sens! Kiedy wyszło na konsole miałem zdanie - "Zagrałbym, ale nie śpieszy mi się" a teraz wiem że po prostu odłożyłem na później coś niesamowitego :D

To jak ta gra wygląda powoduje u mnie opad szczeny. Ten deszcz, te pioruny! No po prostu wszystko >.< Co najśmieszniejsze mój piec to nie jest jakiś potwór (G3420, GTX 750Ti, 8GBRam) a gra nawet podczas wybuchów w stylu Michaela Bay'a nie spada poniżej tego co jest na screenie. Góra do 47 klatek. Sama gra niemal non stop w 58-60 klatkach. spadek do 48-50 podczas dużej ilości świateł i otwartego terenu. Ustawienia FullHD, Niemal wszystko High, jedynie Tekstury Extra High no i Cienie Medium.

Dodam że Dragon Age Inquisition wyglądający moim zdaniem gorzej niż MGSV:GZ działa na minimalnych w 10-25 klatkach. Fox Engine to cudo.

Na screenie Big Boss podczas zwiadu ( ͡ ͜ʖ ͡)
klik34 - #metalgearsolid #kojima #pcmasterrace #ale #konsoletezspoko



No szczena op...

źródło: comment_gkHGUl5ew0PoPGqfJAkLTzYM1ZQ4IkG1.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@silent_digg3r: To jest ta wypasiona wersja demo za która biorą hajs.

po 74 minutach ukończyłem misję, a gra kompletna w 8% Zostało mnóstwo rzeczy do zrobienia, a samą główną misję można wykonywać kilkanaście razy i się przy tym nie znudzić.

No przynajmniej ja się nie znudziłem.
  • Odpowiedz
@silent_digg3r: Technicznie tak, Oceniłem po completion ratio.

Aha, są jeszcze cztery side ops, coś tam jeszcze, można zebrać plakietki XOF i tapes.

Wszystko na jednej mapie ale i tak dobrze się bawiłem.

Jestem weteranem serii więc może to tłumaczy moją naiwność na płatne demo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz