Wpis z mikrobloga

Ciekawostka: wczoraj na osiedlu im. Bolesława Krzywoustego doszło do niecodziennego zajścia. W samym centrum, między blokami, przy parku i rampie, zebrała się grupa 40 mężczyzn w zbrojach sportowych, z kapturami na głowach. Ciśnienie wśród nich było na tyle duże, że postronne osoby uznały, że odbędzie się tzw. "ustawka". Kilka osób zadzwoniło na policję, błękitni przyjechali, a na ich widok towarzystwo odśpiewało gromkie "Sto lat" jednemu z kolegów i się rozeszło.

Wołam #wroclaw, bo wiem, że zazdroszczą lokalizacji i #bojowkapsiepole bo prawilniaki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś coś wie o co chodziło? Mam dwóch kolegów policjantów, ale jeden nie wie nic, a drugi na służbie i telefon milczy.
  • 31
@KidLavi: Tymitunie pierd.l ( ͡° ͜ʖ ͡°) A u nas, na Psim Polu, czy jak raczej wrocławianie po cichu, ze strachem, w domach mawiają, na "Psiaku", krążyła kiedyś taka historia. Pewien młody człowiek z Żernik, zakochał się w dziewczynie z Psiego Pola. Koniec. Znaczy koniec miał za mały i go odrzuciła ( ͡º ͜ʖ͡º)
Koniec. Znaczy koniec miał za mały i go odrzuciła ( ͡º ͜ʖ͡º)


@dzejzon: Masz szczęście, tym mnie rozśmieszyłeś. Na ten tydzień odpuszczam Ci haracz, widzimy się w poniedziałek. Jagiełło nasmarowany?
@Bimbermaeister: lol tamtą przegrał zią! Zabrałem swoich chłopców, stoimy pod jego drzwiami a on krzyknął z okna że nie wyjdzie bo musi rosołku pilnować. Co to #!$%@? za bojówka psiaka (specjalnie pisane z małej litery) się zleciała? Dawać mi tutaj każdego po kolei, bo na raz to się gówno robi.