Wpis z mikrobloga

@CzerwonaPapryka1: całych 6! xD czemu większość dziewczyn uważa to za jakieś "chamskie pożegnanie"? Jeżeli dziewczyna ma trochę poukładane w łepetynie powinna ogarnąć temat i odpisać na zasadzie głupiego "elo elo 3 2 0" czy cokolwiek.
  • Odpowiedz
@CzerwonaPapryka1: OK, masz rację gdy ktoś się stara a druga osoba pisze byle co, aby spławić. Ale raczej nie było to jakieś namiętne pożegnanie. Tak czy inaczej, strzelać focha za takie coś to trochę za dużo.
  • Odpowiedz
@anmecpeo: Sukces życiowy :D

@NetJaro: No właśnie mi chodzi o moment w którym takie "no elo" jest użyte do spławienia. A tak ogólnie... Niektórzy po prostu nie lubią "elo, nara" na pożegnanie usłyszeć, nie wiem z czego to wynika
  • Odpowiedz
@anmecpeo: Kobiety patrzą na szczegóły, mężczyźni na ogół - w tym tkwi sekret. Kobieta 4 razy zdąży pomyśleć "jak on się do mnie odezwał" podczas gdy mężczyzna pomyśli "no pożegnałem się"
  • Odpowiedz
@anmecpeo: W sumie to też odpowiedź typowego różowego paska. Wskazałem Ci miejsce gdzie #!$%@?łeś #!$%@?ę z logiki (poprzez odwoływanie się tylko do skrajności), a Ty ot tak założyłeś, że nie rozumiem - jakby tam było wiele do rozumienia. Czyli bez argumentu lub próby dowiedzenia się co mi nie pasuje - za to od razu z próbą postawienia się wyżej.

Takie ja mam rację, bo przecież ja mam rację.

#falszywyniebieskipasek
  • Odpowiedz