Wpis z mikrobloga

Mircy, zdesperowany szukam pomocy w znalezieniu ksiazki dotyczacej instalacji alarmowych w pojazdach samochodowych. Wiem ze sa dwie pozycje:

Porownanie parametrow technicznych wspolczesnych alarmow. Ryszard Nawrowski

Systemy alarmowe pojazdow samochodowych. Ryszard Nawrowski

Lecz nigdzie nie moge ich dostac. Za pomoc w odnalezieniu tych ksiazek, lub innych o tej tematyce potrzebnych do napisania pracy inzynierskiej ewentualnie jakies publikacje naukowe na ten temat.

Wspanialej osobie ktora mi pomoze w tej kwestii oferuje dobra flaszke + prezencik na swieta :-)

  • 3
@NewGuy: hej, znalazłam w bibliotece PWr tego autora "Porównanie parametrów technicznych współczesnych autoalarmów". nie wiem czy to nie jest prawidłowy tytuł tego pierwszego ( ͡° ͜ʖ ͡°) druga pozycja również jest, ale tylko w czytelni. jak jesteś spoza Wrocławia to poszukaj w najbliższej bibliotece jakieś uczelni technicznej. jak piszesz o tym inżynierkę, to najlepiej na własnej uczelni jak sądzę :D jeśli i tak nie znajdziesz mogę ci
@blueflower: Dziękuję :) na uczelni czekam już jakiś czas na przyjście tej książki i staram się już zrobić jakiś krok awaryjny :) odezwę się jak do końca roku nie przyjdzie jeżeli będzie jeszcze taka możliwość ;) szkoda tylko że ta książka jest bardzo stara a nic nowego nie mogę znaleźć ....