Wpis z mikrobloga

#mojliquid #twojliquid #epapierosy #epapieros

Jestem bliski stworzenia interesującego mnie liquidu.

Na razie podaję tylko część przepisu bez bazy i dodatków naturalnych, bo to będę jeszcze dopracowywał.

1 kropla ethyl maltol

12 kropel Virginia

4 krople Burley

2 krople Dark Vapure

2 krople Bitter Wizard

Liquid jest dość pikantny o intensywnym i bogatym zapachu, lekko słodkawy od ethyl maltolu, czuć w nim też lekką gorycz po wypuszczeniu dymka i nuty tytoniowe. Po zmianie składu bazy Bitter Wizard może okazać się zbędny. Proporcje standardowe 30 VG / 60 PG / 10 AP*

*aqua purificata
  • 14
@wuut: to jest jeden liquid. bateria od 50 do 80 zł jakiś parownik to ze 35 zł i 20 zł ładowarka + kilka zapasowych grzałek. około 140 zł za przyzwoity zestaw + liquidy (gotowy liquid to od 10 do 20 zł za 10 ml), samoróbka to 2-3 zł. samodzielna regeneracja grzałki to groszowe sprawy.
@dreaper: dzięki kolego, muszę pomyśleć, może sobie zrobię prezent na święta.

ostatnio kolega daje mi trochę popróbować, ale ma osiemnastki i gardło trochę boli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wuut: jak nie musisz to nie zaczynaj, a jak już koniecznie chcesz to rób sobie zerówki. przynajmniej się nie uzależnisz.

@sheep17: VG jest bardzo słodka z takim cierpkim posmakiem PG jest gorzkawa co IMO dużo lepiej pasuje do smaków tytoniowych. W przypadku smaków słodkich np. owocowych nie ma problemu z większą zawartością VG.