Wpis z mikrobloga

Mirki kochane! Macie jakiś sprawdzony sposób na rzucenie palenia? Tak, wiem. Milion ludzi ma ten problem i pewnie tyle samo jest na to sposobów. To dlaczego wciąż tyle ludzi niszczy sobie zdrowie? Udało Ci się wyjść z tego okropnego nałogu? Podziel się jak to zrobiłeś.. #nalogitozlo #papierosy #jakrzucic

PS nie mam silnej woli, zawsze 1:0 dla nałogu
  • 12
  • Odpowiedz
@psychiczniee: Było nas trzech, w każdym z nas inna mieszanka rakotwórczej chemii z papierosów.

I sobie byliśmy byliśmy byliśmy, na każdej przerwie razem fajeczka kawa czasem ale palenie musowo.

Tak sobie miesiące mijały, każdy z nas #!$%@? w fajki od dłużej ofc aż tu na jakieś trzy miesiące rozjechaliśmy się po Polsce.

Spotkaliśmy się po tej przerwie i jakoś nikt nie ciągnął pod budynek, zwróciliśmy na to uwagę dopiero po całym
  • Odpowiedz
  • 0
@Szaft a co jeśli najważniejsza dla mnie osoba też pali? Ale fakt, to właśnie dlatego.. Potrzebuję sposobu na rzucenie, całkowite. Obrzydzenie sobie tej całej nikotyny. Tylko jak?
  • Odpowiedz
  • 0
@Szaft próbujemy rzucać, ale właśnie wtedy jesteśmy nerwowi albo jest jakaś impreza, piwko, wódka, inne używki. Po prostu się nie da. Próbowaliśmy z elektrykami, ale również nie wyszło.. #desmoxan coś w ten deseń? Komuś się udało? Opłaca się?
  • Odpowiedz
@psychiczniee: palilem 15 lat. Kupilem tabex za kilkadziesiat zł na cefarm24.pl. W aptece tez jest bez recepty. Zaczalem brac scisle wg ulotki. Po 3 dniu nie pali sie. Odrzuca cie od fajek mocno. Rzucanie jest bezwysilkowe, bez checi na fajki, wystarczy brac jak w ulotce jest napisane.
  • Odpowiedz