Wpis z mikrobloga

Mirabelko lub Mirku z całego Trójmiasta i okolic. Jeśli nie chcesz czytać smętów zakochanego człowieka - nie pomiń spoiler poniżej :)


Przechodząc do konkretów. Znacie jakieś ciekawe miejsca, gdzie można zabrać dziewczynę na romantyczny wieczór ? I nie mówię tutaj o restauracjach, bo to nie ten typ.. Myślałem o Wieżycy, ale skubana chyba jest zamknięta wieczorami :( Jeśli macie jakieś pomysły - będę wdzięczny dozgonnie. Ba, podtrzymuję nawet oświadczenie sprzed kilku dni, że jeśli ten temat się uda - usunę konto bo czuję, że prawdziwa pełnia szczęścia jest blisko..

Miłego wieczoru dla wszystkich, którzy dotarli do końca tych smętów :)

ramzes90 - Mirabelko lub Mirku z całego Trójmiasta i okolic. Jeśli nie chcesz czytać ...

źródło: comment_OfD5jCs6EKq6msubsB3phj5jaO6NHFJ7.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ramzes90: Jest takie miejsce w Wejherowie, ale nie wiem dokladnie gdzie. Widok z górki na panoramę Weja. Bodajże, niedaleko szpitala w Weju.

Wieża widokowa w Gdańsku to tez jest opcja - chyba w Oliwie?

Park Oliwski.

To juz nie w 3miescie. Stilo - spacer na plaże z parkingu to ok. 20 minut, i wracając polecam wejść na latarnię morską.
  • Odpowiedz
@ramzes90: Mam cos jeszcze. W Gdyni, na Grabówku(?) jest świetny widok na panoramę Gdyni. Zajebisty. Cud, miód i orzeszki. Oczywiście najlepszy gdy jest ciemno. Mogę się dopytać gdzie to dokladnie jest, tylko daj znać.
  • Odpowiedz
@RokitaJan: Ta.. .tylko, czy ta wieża widokowa to otwarta po godz 18-19?... O Grabówek oczywiście dopytaj, jeśli będziesz miał możliwość - poproś także o przykładowe foto.. Wiesz co, dziś pierwszy raz byłem o wieczornej porze pod jej blokiem (Orunia Górna, niedaleko szkoły), a widok lepszy niż z góry gradowej... Bez kitu.. Dlatego szukam czegoś jeszcze lepszego :) DZIĘKI za zaangażowanie :)
  • Odpowiedz
@ramzes90: jak miejsce lata koło #!$%@?, to w pruszczu gd. masz faktorię, ogólnie całe kaszuby są ładne (w szczególności okolice ostrzyc/krzesznej i dookoła), rewa w sumie też po ciemku jest zajebista.
  • Odpowiedz
@maciekawski: tak tak jak najbardziej, tylko szukam miejsca, które po zmroku będzie miało mega urok... Sam pochodzę spod Bytowa i wiem, że są ładne miejsca, ale najbezpieczniejsze byłoby tak Gdańsk +20-30km, żeby czasu nie tracić na dojazd..
  • Odpowiedz
@RokitaJan: @ramzes90: Foty nie pokażę, bo nimam i znaleźć nigdzie nie mogę. Są 2 takie miejscówy, z czego z jednej mniej widać, a z drugiej #!$%@? kłodę na której się przeważnie siedziało. To jest między przedszkolem a podstawówką nr 17 leśną drogą. Ciężko nie zauważyć. Zaraz za LO 2
  • Odpowiedz