Wpis z mikrobloga

W związku z dzisiejszą akcją na #bitmarket mam pytanie czy ktoś może polecić prawnika biegłego w #btc oraz działaniach giełd. Wg nich straciłem na dzisiejszej akcji dużo kasy i nie zamierzam im odpuścić - jestem pewien że prawnik znajdzie jakiś punkt zaczepienia bo czuję że dziś zostałem przez kogoś konkretnie oszukany.
  • 9
@ArktycznaMalpa: ktoś (?) wywołał flash crash którego efektem było zamknięcie wszystkich pozycji long - nawet tych które nie miały stop loss do zera - giełda zamknęła mi pozycję i "zjadła" wszystkie bity w momencie kiedy było widać że na 100% ktoś robi przewał. Uważam że giełda nie dołożyła starań żeby zabezpieczyć klientów przed tego typu atakiem i zamierzam podjąć kroki prawne. Nie wiem tylko z jakiego powództwa - dlatego pytam o
Prawnik przyglądnie sie regulaminowi giełdy, zgodności jej działania z polskim prawem oraz tym czy nie zostały naruszone moje prawa jako klienta i czy nie zostałem wprowadzony w błąd dlatego ze giełda nie poinformowała mnie o sposobie zamykania pozycji oraz nie dała czasu na uzupełnienie zabezpieczenia. Całe ryzyko ich działaności chca przemieść na klient. Moze wskóram moze nie. Skasowali mi pozycje o wysokiej wartości sprzedając bity po śmiesznej cenie - na pewno nie
@remi13: "zagranie dużego gracza na płytkiej giełdzie" czyli manipulacja. Nie wiem czy rozumiesz zasady działania rynków walutowych i giełdowych, ale wszelkie manipulacje tego typu są zabronione przez prawo i nie da się tego tłumaczyć regulaminem. Nawet banki są karane gigantycznymi karami za manipulowanie kursem walut, mimo że może być to poprostu "zagranie dużego gracza na płytkiej giełdzie". Można napewno powalczyć jeśli coś udowodnimy.

@kunta: @gromwell: @czysta_materia: @Aptan
Witam .

Jestem nowy na wykopie i nie wiem jak napisać coś prywatnie i czy wgl się da ;) miałbym kilka pytań o pozwolenie broni ( artykuł który opublikowales niedawno ) . Możesz dać mi jakiś namiar , maila lub cokolwiek ;) .

Pozdrawiam