Wpis z mikrobloga

Wiem, że napisałam tam komentarz i nie powinnam, ale po prostu nie mogę wytrzymać.

Kolejny zlot #januszepsychologii we wpisie [tu

Historia dziewczyny, która ma za sobą 24 próby samobójcze. No i mamy genialne kometarze:

Nieudana próba samobójcza to wstyd jak cholera. Jak można być takim nieudacznikiem, żeby nawet zabić się nie umieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ona potrzebuje byc troche pogwalcona. Jak nastepnym razem zacznie #!$%@? zakryj jej usteczkaa i wloz bolca gdzie trzeba.


Ona potrzebuje mocnego zerżniecia. To ja naprostuje.


( ͡° ʖ̯ ͡°) pozostawię to bez komentarza i mam tylko nadzieję, że to zwykłe trolle.

#shitwykopsays
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mojwa: Trolle, nie trolle. Te dwa ostatnie cytaty to jest patologia. I #!$%@? mnie, że to ewentualne heheszki. Pisać takie rzeczy mając na uwadze próby samobójcze. No #!$%@? papka zamiast mózgu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@avangarda: no moim zdaniem to tez totalne przegiecie. Nie wiem jak mozna tak pisac o drugim człowieku...

@michalkosecki: ja naprawdę mam nadzieje ze oni tak nie mysla, nie mozna przeciez byc takim #!$%@?... Prawda?
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: Niestety, muszę cię troszkę rozczarować baranie. Otóż zdarzyło mi się być z osobą, która to próbowała popełnić samobójstwo i wiem jak głupią jest to rzeczą i wiem mniej więcej jak to wygląda. Myślisz, że fajnie odwiedza się w psychiatryku kogoś, kogo kochasz? Nie wiem, czy słyszałeś o głośniej sprawie sprzed kilku lat, gdzie w Krakowie młoda dziewczyna wraz z kolegą dokonali próby samobójczej.. Niestety jej się udało.. Byli to
  • Odpowiedz