Wpis z mikrobloga

#pokazzakupy #epaperos #epapierosy #chwalesie #tylewygrac #twojliquid

Czo ten Mikołaj to ja nawet nie. A oto zawartość paczki :)

- Absolut waniliowy,

- Cam Blend,

- MTS Vape Wizzard Flavor,

- Nicoglycol 36 mg/ml,

- Dark Vapure

- MAXX-Blend,

- kwas jabłkowy

i dwie próbki gotowych liquidów Amphored i Virginia Tobacoo.

Może to nic, ale cieszę się jak dziecko. Będę mógł się zabrać za mieszanie nowych smaków. :D
d.....r - #pokazzakupy #epaperos #epapierosy #chwalesie #tylewygrac #twojliquid



Cz...

źródło: comment_dYExA2D5jv5GgloHPvP5Yk7bJvwOfli8.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@dreaper: Ja od koncernówek odszedłem po pół roku palenia. Suma-sumarum nie pale długo, jakieś dwa lata, bo i młodym człowiekiem jeszcze jestem. Ale jakoś nie mogłem sobie poradzić z nie paleniem, silnej woli to ja na pewno nie mam, bo bym już dawno brzuszek zgubił.
  • Odpowiedz
@dreaper: Teraz za 10 ml wychodzi mi i tak w granicach 3 złotych. Używasz jakiegoś kalkulatora? Może jak wywapuje te 200 ml to się do ciebie po wskazówki zgłoszę odnośnie mieszania baz.
  • Odpowiedz
@GaHee: kwas jabłkowy to proszek, który mieszasz z wodą oczyszczoną. wsypujesz zawartość opakowania do jakiejś buteleczki / zlewki. odmierzasz 10 ml wody oczyszczonej (ja kupuję w litrowych butelkach w aptece) przy użyciu strzykawki, albo kolby miarowej i mieszasz aż do rozpuszczenia. następnie gotowy roztwór dodajesz do bazy. nie ma w tym nic skomplikowanego. jeżeli potrafisz posłodzić herbatę i rozmieszać w niej cukier to potrafisz również zrobić swój roztwór kwasu jabłkowego. (
  • Odpowiedz
@dreaper: Polecam Ry4 Double od TPA w stężeniu 10% z dodatkiem Acetyl Pyrazine 2kr/10ml wychodzi fajny klon Tribeci od Halo, to tak jeśli lubisz tytoniówki z nutą słodkości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz