Wpis z mikrobloga

Mam zawsze dylemat gdy widzę te znaleziska....

Z jednej strony wszystko to co widzicie jest prawdą, ludzie niesamowicie gościnni i fajnie to pokazywać...

ale z drugiej boję się promowania Iranu jako celu turystycznego bo będzie jak z Gruzją - a tam już jest plaga Januszy...

Źródło: dwa tygodnie temu wróciłem z Iranu, Karabachu, Armenii i Gruzji
  • Odpowiedz
pokazuje, że islamski fanatyzm i dzika bojówka terrorystów może zmienić cywilizowany kraj normalnego życia w terror i średniowieczę.


@Kazach_z_Almaty: To akurat jest prawda. Iran w czasach Szacha był dużo nowocześniejszym krajem niż dzisiaj, już nie mówiąc o tym co się tam działo po samej rewolucji
  • Odpowiedz
@kratochwil: tak, sam i była to moja pierwsza podróż totalnie samemu, tym bardziej mi się to podobało, niezapomniane przygody i mnóstwo poznanych przyjaciół i przyjaciółek hehe :)
  • Odpowiedz
@Velati: Gardzą współczesną władzą? Z tego co wiem oni tam murem stoją za Chemeneiem. W ogóle Iran to jeden z ostatnich krajów który mówi kto tak na prawdę mieszą na świecie....
  • Odpowiedz
@RomeYY: No byłem teraz pod Kazbekiem i słychać było cały czas polski. Tanie loty do kutaisi robią swoje.

Zaprzestań reklamować Iran bo się zjadą wsyscy i już nie będzie tak fajnie. A dupeczki naprawdę pierwsza klasa ;)
  • Odpowiedz