Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki! Nie ma to jak #!$%@?ć sobie dzień =(

Otóż zakupiłem sobie niedawno buty, jeszcze się nad nimi zastanawiałem, więc do dziś leżały na w pudełku. Nówki sztuki nieużywane. Jako, że buty zamszowe, dobrej jakości uznałem, że pierwszy raz będę się prawilnie nimi zajmował. Postanowiłem zacząć od impregnacji. Idę specjalnie do sklepu CCC i proszę panią za kasą o impregnat do zamszowych butów. Pani odwraca się i stawia mi na ladzie aerozol i podaje mi cenę. Myślę sobie, dobra, biorę, nie ma co się zastanawiać nad impregnatem. Płacę, pani mi pakuje, dziękujemy sobie wzajemnie i z uśmiechem się rozstajemy. Zadowolony wróciłem do domu, wyciągam buty z pudełka. Wyciągam puszkę preparatu, czytam instrukcję (nie robiłem tego nigdy, a naprawdę nie chciałem niczego #!$%@?ć). Psikać z odległości 20 cm. Dobra, no to jedziemy, wychodzę na balkon, biorę buta w rękę i delikatnie spryskałem wewnętrzną część buta (mam na myśli lewą stronę prawego buta). Nagle moje serce niemal stanęło, bo kolor moich butów z piaskowego (kamelowego, musztardowego, żółtego, jak kto woli) zaczynają się ściemniać. Natychmiast zaniechałem czynności! Stałem tak chwilę trzymając w ręku buta i puszkę i zerkając co chwila na jedno i drugie z niedowierzaniem. Na puszce zlokalizowałem malutki znaczek pół na pół centymetra: "BLACK". Zalała mnie krew, zacząłem się pocić no i trochę spanikowałem. Jeszcze ani razu nie użyłem butów a już #!$%@?! To mi się jeszcze nie zdarzyło... Mirki moje kochane, co ja mam teraz począć? =(

#gorzkiezale #przegryw #tyleprzegrac #buty
  • 16
@deixkivi: ty ale wez #!$%@? zobacz na puszke. czarny pasek na dole . nie widac ???? A laska w sklepie to jakas smieszka chociaz ja rozumiem. Ty nie definiujesz koloru wiec ona tez ci daje pierwszy z brzegu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@szaremyszki: Dokładnie, czarne dwa paski na górze i na dole. Jeszcze i jeszcze napis małymi literkami że do czarnego.

@deixkivi Rozumiem, że byłeś podniecony tym że kupiłeś buty z zamszu no ale czytać etykietę nie zaszkodzi. Tym bardziej że pierwszy raz kupiłeś taki impregnat :)
@jmyung: czarne paski... czarne sa tez literki, moze po tym poznac mozna? spojrz na reszte elementow puszki... bialy korek i kolor calej puszki neutralny. jak przeczytasz opis produktu to tam wzmianki o tym nie ma.