Wpis z mikrobloga

Hej mirki :) Jak obiecałam, tak zrobiłam. Pobawiłam się trochę w Photoshopie, głównie to nadałam głębię i rozpracowałam paletę postaci. Jeszcze czeka na mnie poprawienie perspektywy powietrznej, dopieszczenie trawy na pierwszym planie i zaczynam wojnę z Sokką (imię tego pana). Może za 3h skończę :)

Tutaj linki do poprzedniej wersji > i pierwszego szkicu w 10 minut

Ps. Prace zawsze mam pod #izarim, gorąco zapraszam do obserwowania moich przegranych zmagań z internetem w kuchni i expieniem w Phtoshopie.

Ps2. Spoiler to tagi.

Pobierz
źródło: comment_PMaiCRaDGEDSOKlnu1jymSCjmTxFkQSQ.jpg
  • 10
z reguły strasznie mnie irytuje to całe wybielanie Sokki i Katary, oni są bardzo ciemni :)


@blonde_calculator: Bez przesady. Water Nation bazowane jest na eskimosach więc aż tak ciemnej karnacji nie mają :]

Co do rysunku to w sumie spoko. Odetnij i zaokrąglij tą skarpę jak ktoś już tam pisał. Trochę niefortunnie wyszło to, że postać zakrywa jedyną linię horyzontu :< Przez to, że jest przekrzywiona, a jednocześnie jej nie widać
@Icesowy: I tak i nie. Jestem całkowicie przyzwyczajona do komputera, nawet lepiej mi się robi proste szkice na kompie niz normalnym, prawilnym papierze. Z drugiej strony byłabym spokojnie wstanie coś takiego naszkicować, jedynie zabrałoby mi to więcej czasu. Najbardziej nurtuje brak opcji 'cofnij'. A co, chcesz zabrać się za rysowanie?

@NuGuns: Ich kultura jest, są oni dużo ciemniejsi od eskimosów, jednak nadal nie są to Afroamerykanie. Faktem jest, że trochę