Wpis z mikrobloga

  • 1
Mirki, przecież przez te ściny podczas jazdy w zatłoczonych obszarach miasta ta gra jest totalnie #!$%@? niegrywalna! Nie wiem dlaczego spotykam się z opiniami że jest lux płynność, u kogo to niby chodzi w silky smooth 30fps non stop podczas szybkiej jazdy w mieście? Obraz szarpie jakby gubił co drugą klatkę, gram na 55'. Nowa generacja #!$%@?... :/ Poza Los Santos jest cały czas płynnie.

#gtav #ps4
  • 19
  • Odpowiedz
@adi997: sadze ze wina ustawien tv,podczas szybkiej jazdy masz 30 fps, ale na ekranie kolory zmieniaja sie tak szybko ze poprostu matryca nie wyrabia, lub upiekszenia obrazu dostaja swira

kazdy tv ma wspomagacze obrazu, pamietaj zeby powylaczac wszystkie opcje, albo wiekszosc, bo to glownie przez nie sa probemy

przetestuj u kogos innego lub u siebie najlepiej na monitorze jakims
  • Odpowiedz
@adi997: szczerze, to moje ślepe oko nic poważnego nie zauważyło, ale chyba dlatego, że ukończyłem gry, gdzie faktycznie było po 20fps. są może minimalne spadki przy skrzyżowaniach, ale jak wspomniał @pqp_1: nie wpływa to na grę. gta 5 przeszedłem bez bólu na ps3, a najwięcej chyba się skarżyły dzieci z pcmr, które specjalnie dla gta pokupowały te console peasants i same płacze potem.
  • Odpowiedz