Wpis z mikrobloga

@MrKomornik: @Arhoax: dużo takich eko-postępowych postulatów bez słowa o LGBT. Zgadzam się z ograniczeniem darmozjadów w spółkach miejskich i zmniejszeniem liczebności klas ale uważam że energia wiatrowa pewnie zadłuży miasto i będzie misiem jego rządów. No i najważniejszego nie ma w programie. Pomysłu na nowe miejsca pracy. Wiem że w większości z programów to mrzonka ale zdarzają się Prezydenci miast którym udało się obniżyć znacząco bezrobocie.
  • Odpowiedz
@appylan: ja już się przyzwyczaiłem, że w programach trudno znaleźć "piłem wódkę z prezesem philipsa i mam dogadaną fabrykę na 500 miejsc pracy." najgorzej, że tam nie ma nawet słodkiego pierdupierdu o terenach pod inwestycje, planach zagospodarowania, podatkach itp.

Biedroń imo jet materiałem na fantastycznego posła/radnego. słupsk nie potrzebuje prezydenta, który tak się przedstawia na swojej stronie > Intensywnie wpieram i promuję społeczność lokalną ziemi słupsko-gdyńskiej. W swojej pracy w Sejmie RP skupiam się na kwestiach związanych z polityką międzynarodową, równouprawnieniem, prawami człowieka i niedyskryminacją. Jestem posłem wnioskodawcą wielu ustaw m. in. ustawy o związkach partnerskich i ustawy mowie nienawiści.

oraz > promuję miasto organizując w Sejmie RP wystawy prac Witkacego z Muzeum Pomorza
  • Odpowiedz