Wpis z mikrobloga

Armagorn ty #!$%@?, byłeś moim najlepszym żołnierzem. Wiem, że był nieszczęśliwy, raz nawet lekkie tantrum odwalił (za dużo biegania po powierzchni w trakcie opadów orczej krwii z nieba hehe), ale żeby dać się omotać przez sekciarza... I DO TEGO ZABIŁ MOJE SMOCZĄTKO, ten smoczek to było moje oczko w głowie :(

Do tego zabił z dwa random dworfy i jaszczurkę.

Tylko teraz mam problem, wychodzi na to, że mam cult leadera w forcie który konwertuje moje dworfy. I nie mam pojęcia jak gnoja wyśledzić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#dwarffortress #masterwork
źródło: comment_D8GFtmJHsvT6bxrefpUzbBvZcLIVbtvP.jpg
  • 10
@AlteredState: Kochane to było jak z malutkiego słodkiego krasoludka zmienił się w 3metrowego, zębatego człekokarpia ( ͡º ͜ʖ͡º) Nawet reszta wojskowych miała statusy "surprised at his ferocity", takie CO TO #!$%@? JEST
@shopkeeper:

Dobra połowa z nich ma podstawowe skille w walce (standardowe weapon skill 3, shield 1 armor 1 dodger 1). Dozbroję ich w cokolwiek najpierw ( ͡º ͜ʖ͡º), wybuduje jakies podstawowe safelock na poziomie jaskin i jebudu do eksploracji! Inaczej nie da rady chyba, za szybko byśmy z głodu wszyscy padli.

Teraz już skończył się czas #!$%@?, jeżeli nie zacznę prowadzić konkretnych zadań to zdechniemy z
źródło: comment_0zu4XDzg74ySqUNzJmARzDY4tnRez2Zz.jpg