Wpis z mikrobloga

NiP vs VP:

Bardzo ale to bardzo ryzykowny mecz. NiP dzisiaj pokazało że są w stanie wygrywać Bo3 o wiele lepiej niż Bo1, ale samo VP także jest w formie. Nie jestem wam w stanie wiele napisać kto może mieć większe szanse bo niewiele z meczy udało mi się obejrzeć, polecam pominąć ten mecz albo rzucić kilka dolarów na Polaków żeby się przyjemniej oglądało (dreszczyk emocji ^^)

LDLC/Fnatic (jeszcze nie wiadomo którzy) vs Na'Vi:

Tutaj wynik w przeciwieństwie do pierwszego meczu jest dość oczywisty. LDLC i Fnatic dysponują o wiele większą ilością map (które grają świetnie) niż Na'Vi (którym faktycznie dobrze idzie zawsze mirage'a a czasem dobrze i dd2). Co prawda wygrali dzisiaj znacząco z dignitasami na cobble'u ale jeden z nich przyznał się w wywiadzie że nie mają prawie w ogóle doświadczenia z tą mapą (dlatego też sądzę że tutaj większa rolę odegrała słaba gra dignitasów niźli znajomość mapy przez Na'Vi). Polecam medium bet na LDLC/Fnatic.

#stawiajzzyciorysem
  • 2
@Zyciodajny_Zyciorys: według mnie, biorąc pod uwagę aktualne formy obu drużyn to sprawa wygląda tak:

d2 nip

inferno 50-50 (virtusi ostatnio bardzo poprawili swoją grę na tej mapie)

mirage vp

overpass vp (aczkolwiek nip pokazał, że całkiem nieźle radzi sobie na tej mapie, ale jednak vp niszczy na tej mapie każdego)

cache vp (nip męczył się z esc, a vp świetnie radzi sobie na cache)

nuke 50-50 (chociaż po wygranej z navi
@glumEq: jedyne na co bym wziął poprawkę to nuke - to była kiedyś najlepsza mapa NiP-u, i zarazem jest to najgorsza mapa Na'Vi, ale z resztą się zgodzę. Ważne żeby VP nie podeszło zbyt pewni siebie do tego meczu bo mogą się przejechać, bądź co bądź NiP wygrał ostatniego Dreamhacka.