Wpis z mikrobloga

@kmicolo: ja nie polecam, dodałem ostatnio grę na wymianę, automatycznie zaznaczyło sprzedaż z proponowaną cenę (86zł za Black Flag na PS4), jakiś cebulak od razu kupił i później straszył policją, bo przelał kasę i on chce. Dla świętego spokoju wysłałem mu grę bo przez dwa tygodnie nie dało się dogadać. Pisałem, że pomyłka, proszę o nr konta do zwrotu itd. (napisałem od razu jak dostałem potwierdzenie przelewu z banku). Odpowiedzi
  • Odpowiedz
@RedDeadSalvation: nie pomyliłem, tylko chciałem grę wystawić NA WYMIANĘ, a gametrade automatycznie zaznacza opcję "sprzedam" za jakąś tam ich wyliczoną cenę (do głowy by mi nie przyszło, że jak chcę coś wymienić to automatycznie zaznacza sprzedaż).
  • Odpowiedz
@RedDeadSalvation: nie pomyliłem, tylko chciałem grę wystawić NA WYMIANĘ, a gametrade automatycznie zaznacza opcję "sprzedam" za jakąś tam ich wyliczoną cenę (do głowy by mi nie przyszło, że jak chcę coś wymienić to automatycznie zaznacza sprzedaż).


@kostner: Skoro zrobiłeś coś czego nie chciałeś to się pomyliłeś. Akurat ironicznie dziś wstaję, sprawdzam maila i widzę że na allegro sprzedałem coś czego nie miałem bo zapomniałem zdjąć aukcję i ktoś
  • Odpowiedz