Wpis z mikrobloga

Mireczki, tym razem mam dla Was pędrajwa-kartę Bentleya, który zdobyłem na tegorocznych targach w Genewie. Pendrive został rozdziewiczony, żeby sprawdzić ile ma pojemności i żeby usunąć z niego informacje prasowe. Poza tym to nieużywany NOWY IGŁA FAKTURA VAT ELEKTRYKA.

Ma on tylko 2 GB, ale ponieważ obiecałem, że będzie #bentley to słowa dotrzymuję. Stosunkowo niedużą pojemność rekompensuje marką, bo Bętlej to prawie tak duży splendor jak Wodzwagen Pejton w tedeiku. Zatem jest bogato ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ponieważ wszelkie losowania trzeba jako loterie zgłaszać do Izby Celnej #mojkrajtakipiekny , nie oddam Wam tej pięknej karty tak o, za plusa, tylko za poprawną odpowiedź na pytanie. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jutro oddaję moją ultrawyścigową Skodę Citigo Monte Carlo i wymieniam ją na elektryczne Renault Zoe. Teoretycznie ten gniazdkowóz ma do setki 13,5 s. Ja zmierzę ją dwukrotnie i wyciągnę z tego średnią z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. Pendrive'a otrzyma ta osoba, która w komentarzu poda wynik identyczny z rzeczywistym lub do niego najbardziej zbliżony (druga opcja, jeśli nikomu nie uda się trafić w punkt).

W kolejnej rozdawance do zgarnięcia będzie zestaw: długopis+notatnik+pendrive Audi. Chętnych na kolejne gadżety motoryzacyjne zapraszam do śledzenia tagu #autokultrozdaje

Więcej o motoryzacji, moich testowych samochodach i pracy dziennikarza motoryzacyjnego od zaplecza pod tagiem #mzcarsZachęcam do obserwowania jego lub po prostu mnie.

W następnym odcinku opowiem o tym jak anonimowy Janusz strzelał do nas bo młodzi wilcy przyjechali pod blok w Porsche ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo #zadarmo #tylkonocny #konkurs
Dziekan5 - Mireczki, tym razem mam dla Was pędrajwa-kartę Bentleya, który zdobyłem na...

źródło: comment_ac3DTsFucFvsEemk7LNTv4hnwTXhDay3.jpg

Pobierz
  • 322
  • Odpowiedz