Wpis z mikrobloga

Przemysław Wipler, który właśnie dostał 4% głosów ogłosił przed chwilą, że to sukces bo dostał jeden procent więcej jak Korwin - Mikke w poprzednich. Czy on se jaja robi? Wybory pokazały, że KNP pomimo niebywałego spamu nim (choćby tu u nas), ale ogólnie w internecie - jest partią centralnie niszową.

Utniesz kuca kucowi, to Ci powie, że jest violettą villas

#wybory #knp #neuropa #4konserwy
  • 39
  • Odpowiedz
@choleryk: O czym ty mówisz? Przecież na popularności na wykopie nie wygrasz ogólnopolskich wyborów :D 4,2 to dobry wynik. KNP nie ma struktur w samorządzie, nie ma pieniędzy na kampanie. Kandydaci KNP nie są znani w lokalnej polityce. Samorządowo KNP prawie nie istnieje a jednak 4,2 poparcia ma. Poczekajmy jeszcze na oficjalne wyniki bo może przekroczyli 5%
  • Odpowiedz
@choleryk: o #!$%@?, właśnie odkryłeś, że istnieje życie poza internetem xD? Czy czemu ma służyć ten wpis? Od miesiąca było wiadome, że dla Pszemka 5% to już będzie duży sukces, a te c.a. kilkanaście tysięcy odbiorców wiplerspamu na wykopie #!$%@? zmieni.

Proponuję częściej wychodzić z domu.
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: No patrz, siedzę w internetach, z domu nie wychodzę i byłem przekonany, że więcej będzie dla Wiplera i ogólnie dla knp. Uwierzyłem w te wszystkie wpisy o tym "że tej siły zatrzymać się nie da", zamiast wyjść na miasto i zobaczyć jak elegancko ludzie popierają to co było i jest :/.

To lokalne, ludzie głosują na nazwiska, aczkolwiek zerkam po wynikach u mnie w mieście, największą robotę zrobiły komitety
  • Odpowiedz