Wpis z mikrobloga

Niektórzy z was wyraziło zainteresowanie projektem, który będę postował pod tagiem: #goloungepl (dzięki @kAdi)

No więc od początku o co w tym chodzi: Zaczynam z funduszem ok. 10 euro (według steam market, teraz jest dołek bo ludzie sprzedają skiny, ale nie chce mi się kombinować i brać pod uwagę wzrostu wartości itemów. Po prostu będę podawał bilans w euro i dolarach) i obstawiam zgodnie ze stroną golounge.pl wybierając jedynie mecze z niskim i średnim ryzykiem. Na początku będę próbował obstawiać każdy mecz po 2$. Wygrywając ~83% meczy zakładam, że spokojnie można wyjść na plus stawiając na wyższy %. Zaraz pierwszy bet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To z czym startuję poniżej.

Obserwujcie tag i mnie jeśli chcecie ( ͜͡ʖ ͡€)

#csgolounge
danielet - Niektórzy z was wyraziło zainteresowanie projektem, który będę postował po...

źródło: comment_YvSIIdJsBx1c41UBSggptwktLj4ml4w6.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@danielet: ja wczoraj zacząłem obstawiać, ale zaczynałem od 0.04 euro :D a teraz mam coś koło 1, po 3 meczach. (wcześniej cośtam obstawiałem i doszedłem z jakiś groszy do 3 euro ale potem sromotnie przegrałem bo za dużo postawiłem :/ )
  • Odpowiedz
@danielet: teraz tak, ale jak wtedy zaczynałem to chyba nie było wtedy tej stronki albo nie wiedziałem o niej, i obstawiałem wg własnych odczuć i zbieranych informacji o drużynach, ich sytuacji itd. teraz nie zdążyłem Virtusów obstawić bo nie dostałem jeszcze returnu z wygranego Mouz vs Penta, a z taką ekscytacją oglądałem ten mecz :/
  • Odpowiedz
@kAdi: Ja tam nie wiem, bo dopiero niedawno zacząłem zabawę z csgolounge, ale jak zamiast ok. 1$ dostałem Tec za 0,06$ to mi tutaj napisali, że za mało postawiłem na kogoś z bardzo dużym procentem (a dałem chyba wtedy ~5$).
  • Odpowiedz
@kAdi: z tego co wiem nie, pozostaje obstawiać więcej :/ bo jeśli postawisz powiedzmy 0,1 euro na 90% oddsa i wygrasz to nic nie dostaniesz, bo nie ma skinów za 1 centa, najwyraźniej jest jakaś dolna granica. chociaż to wciąż dziwne, bo ja miałem do ugrania 9 centów a nie jakieś 3...
  • Odpowiedz
@kAdi: ja słyszałem (czytałem) takie historie że tak bywa. bo jednak każdy skin ma jakąśtam wartość i nie da się zrobić tak żeby każdy co do centa dostał, mając do dyspozycji różne nominały, i do tego zawsze w różnych ilościach. to tak jakbyś dostał garść randomowych monet i każdemu miał wydać jakąś kwotę, bardzo możliwe że ktoś dostanie grosz więcej a ktoś mniej, bo zabraknie monety 1gr i masz tylko
  • Odpowiedz