Wpis z mikrobloga

no janusze, który pierwszy powie, że Lewy to drewno i słabo grał? Jak dla mnie oprócz Glika i Milika najlepszy zawodnik, PRAWDZIWY kapitan, a nie ta pierdoła Błaszczykowski. Darł się na swoich, na sędziego, wracał i biegał cały czas. FENOMENALNE przyjęcie przy 3 bramce i udział również przy 4 bramce.

poza tym Mączyński to jest nieporozumienie.

#mecz #pilkanozna
  • 28
  • Odpowiedz
@markuss92: dzisiaj akurat sędzia nic nie gwizdał jak był faulowany Robert minimum 3 razy. W ogóle sędzia jednostronnie gwizdał faule, nam gwizdał nawet te najdrobniejsze. Całe szczęście nie zaważyło to na wyniku. Swoją drogą chyba zbyt często faulowaliśmy w I połowie.
  • Odpowiedz
@ElCazador: Ja powiem, że grał słabo, tak jak już powiedziałem. Nie powiem, że drewno, bo byłoby to śmieszne.

Lewy z oceną za ten mecz plasuje się gdzieś po środku.
  • Odpowiedz
@ElCazador: Tak Szczęsny, wszystko co miał do roboty, wykonał świetnie.

Krychowiak przerywał, jeździł na dupie, podłączał się, strzelił bramkę. Nie wiem czego miałbym jeszcze od niego wymagać. To, że miał słabego partnera to nie jego wina, tak jakbyś obniżył notę Milikowi przez Lewego( ͡° ͜ʖ ͡°)

@arko123: Oczywiście mógł grać lepiej ale nie grał tak źle, plus kiedy miał sytuację, to ją wykorzystał.

Gdyby
  • Odpowiedz
@sapad: Kuba, to dobry zawodnik, jeden z najlepszych skrzydłowych od bardzo wielu lat, ale zdecydowanie nie nadaje się na kapitania. Doceniam, go ale go po prostu nie lubię.
  • Odpowiedz
@sapad: Ale co wam ten Błaszczykowski zrobił? Chłopak nie gra od roku, walczy o powrót, a jak grał to raczej nie cieniował za często.

A co do Rakowa, nie robiłbym wielkiego problemu. I tak nikt się na ten klub nie wypiął bardziej niż władze miasta.
  • Odpowiedz
@Kasztokles: Nic mi nie zrobił, doceniam go jako piłkarza, bo jest dobrym skrzydłowym, ale wygląda jakby mu troszkę sodóweczka odbiła. Ta sytuacja z Rakowem nie była pierwszą w jego wykonaniu.
  • Odpowiedz