Wpis z mikrobloga

@kaczmar119: Gratuluję! Z grupką znajomych udało nam się zdobyć Śnieżnik w styczniu 2006r. Wychodziliśmy ze wsi Marianówka. Powietrze było piękne i czyste na górze, przejrzystość rewelacyjna. Nie miałem aparatu, ale nigdy nie zapomnę tego widoku :)
  • Odpowiedz
@kaczmar119: No i nie napisałem o zdjęciu. Świetnie wam wyszło z tymi chmurami! My mieliśmy czyste powietrze i zamiast chmur, widzieliśmy całą okolicę. Fajne są takie różnice :) Szkoda, że nie mieliśmy aparatu. A na górze byliśmy gdzieś ok. 13-14 po południu. A Wy?
  • Odpowiedz
@kaczmar119: Kurczę, naprawdę lubię, jak ludzie dzielą się swoimi osiągnięciami. To jest taki motywujące dla innych :) Jak jeszcze kiedyś uda Ci się gdzieś wejść i zrobić takie super zdjęcie, jak tu, daj znać, zawołaj ;) Może ja akurat będę miał swoje zdjęcie albo będę mógł się chociaż podzielić swoimi wspomnieniami :D Bo ja wychowałem się w Sudetach i też co nieco chodziłem ;)
  • Odpowiedz
@Wozyack: Jasne. Jakiś czas temu byłem na Pradziadzie w Czechach. Pogoda też dopisała, ale troszkę chmur jednak muskało na szczycie;) Gdzieś jakieś zdjęcia mam. Co do kolejnych wypadów chętnie bym wyskoczył. Lepsze to niż siedzenie w domu i podziwianie świata zza ekranu monitora. Dodałem Ciebie do obserwowanych.
  • Odpowiedz
@kaczmar119: Dzięki. Ja Ciebie również. Chociaż teraz, odkąd pracuję we Wrocławiu i mam mniej czasu (wychowany w Jeleniej) nie chodzę tak często, to jednak z chęcią poznam miejsca, w których nie byłem, a które warto odwiedzić. I jak trafi się jakiś wolny weekend czy urlop, to na pewno zwiedzę :)
  • Odpowiedz