Wpis z mikrobloga

O firmie Multimedia mam jak najgorsze zdanie (2 lata korzystania, ciągłe problemy), a dzisiejsza akcja wcale go nie polepszyła. Rodzice korzystają jeszcze z telewizji analogowej (z różnych powodów, m.in. dlatego, że ta gównofirma przez jakiś czas do telewizji cyfrowej obowiązkowo dodawała płatną analogową, "bo tak"), ale dostali pocztą reklamę zachęcającą do zmiany. Nienajgorsza oferta, zainteresowali się. Sprawdziłem jeszcze na multimedia.pl inne dostepne pakiety (również jeden ciekawy), przesłałem dane rodzicom. Szybki telefon do biura obsługi/sprzedaży MM i dowiadujemy się, że "to chyba błąd, bo takich pakietów nie mamy", po czym następuje wymienienie różnych gównoofert nie mających nic wspólnego z tymi z reklam. :| Pominę już, że łącza mają miesięczny limit - jak w pieprzonych latach 90.

Ech... szkoda, że nic innego po kablu tam nie dociera. Trzeba będzie chyba zamontować talerz na balkonie.

#multimedia #januszebiznesu #multimediacwel
rss - O firmie Multimedia mam jak najgorsze zdanie (2 lata korzystania, ciągłe proble...

źródło: comment_JjgY5hD4RdM0CXcnty3m5Y6teJcfAJJW.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@rss: masakra. jak mieszkałem w Szczecinie to miałem od nich tv i internet. dwa razy droższy niż w vectrze w innym mieście i do tego o dwa razy gorszych parametrach. o jakości nawet nie wspominam. do tego byle jaki zestaw kanałów w tv bez hd w tak dziadowskim dekoderem, że żal. reklamy vod zasłaniały pół ekranu. aha i do netu nie było nawet wi-fi co w vectrze było darmową opcją. Więc
  • Odpowiedz
@rss:

Mają dobre oferty bo sam mam u nich internet i kablówkę ale trzeba iść osobiście,poczytać pdf-y z cennikami i być asertywnym bo inaczej wciskają jakieś drogie gówno żeby mieć prowizję.Broń boże nie wysyłać niekumatych rodziców.
  • Odpowiedz
@rss: Też mam o nich jak najgorsze zdanie. Przez długi czas byli jedynym operatorem w mojej miejscowości. Przez ten czas, oferta oczywiście była tragiczna. Po wejściu lokalnego operatora natychmiast okazało się, że dla dotychczasowych klientów są nowe atrakcyjne oferty. Na szczęście z 80-90% mieszkańców osiedla przeszło do nowego operatora.

Tak więc, dopóki nie pojawi się konkurent, nie licz, że w tej firmie cokolwiek się zmieni.
  • Odpowiedz
aha i do netu nie było nawet wi-fi co w vectrze było darmową opcją. Więc z laptopu i kompa równoczesnie nie dawało się korzystać


@uziel: samemu się wtedy sieć robi. :)
  • Odpowiedz
@rss: Multimedia też nie raz zaszła mi i rodzicom za skórę, nie wspominając o wciskaniu ofert przez telefon/pocztę i kruczki w stylu: aktywuje się samo, potem jest naliczana opłata, chyba że się samemu przedzwoni i odwoła wcześniej. Ostatnio na szczęście została ogarnięta dobra konsultantka, która napisała na kartce na co uważać i co kiedy ewentualnie odwołać. Ale odpisuję w innej kwestii - albo mnie coś ominęło albo o miesięcznym limicie na
  • Odpowiedz
@cadet: informację przekazał mi ojciec, ale mówił o jakichś 2GB limitu (który można zdjąć za dodatkową opłatą miesięczną). :|
  • Odpowiedz
Może chodziło, że dodatkowa to ta normalna. Nie zmienia to faktu, że multimedia lubi wałki i niejeden z użytkowników by zmienił na inną sieć, ale najczęściej nie ma wyboru ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz